Zafer Algöz'den Feyyaz Yiğit'i rezil eden paylaşım! Sosyal medyada birbirlerine girdiler

Cem Yılmaz'ın yeni Netflix dizisi Erşan Kuneri, sosyal medyada konuşulmaya devam ediyor. Dizide rol alan Zafer Algöz, projeyi Feyyaz Yiğit'in 'Gibi' dizisine benzeten bir izleyiciye verdiği cevapta tartışma yaratan ifadeler kullandı.

Magazin 18.05.2022, 12:36 18.05.2022, 16:00
Abone ol
Zafer Algöz'den Feyyaz Yiğit'i rezil eden paylaşım! Sosyal medyada birbirlerine girdiler

Cem Yılmaz'ın GORA, Arif v 216 gibi projelerinde yer alan Erşan Kuneri karakterine odaklanan 8 bölümlük Erşan Kuneri dizisi 13 Mayıs'ta izleyici ile buluştu. Dizi, son günlerde sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri oldu. Bazı kullanıcılar diziyi beğendiklerini dile getirirken, birçok kullanıcıdan diziyle ilgili eleştiri geldi.

"GİBİ'NİN 2 FIRIN EKMEK YEMESİ LAZIM"

Twitter'da bir kullanıcı, diziyi Feyyaz Yiğit'in 'Gibi' dizisine benzetince Zafer Algöz'den çok konuşulacak bir yanıt geldi. Algöz, "Gibinin bu seviyeye gelmesi için 2 fırın ekmek,4 fırın da İzmir boyozu yemesi gerek" şeklinde yanıt verdi.

Başka bir kullanıcı ise "Zafer Abi bu işin uzmanı sensin ama seyirci olarak söylüyorum Gibi başka bir şey. Keşke sen ve Cem Abi Gibi'de bir bölüm de olsa oynasanız. Off ne güzel olurdu Feyyaz Yiğit komedisinde sizi görmek." yazdı.

"NİŞASTALI SU MUHALLEBİSİ" BENZETMESİ

Zafer Algöz "Feyyaz Yiğit komedisi mi" dedi. Başka bir Twitter kullanıcısının "Sevgili Zafer Abi, kıyaslamak yerine ayrı kulvarlarda görmek daha doğru olurmuydu acaba?" sözlerinin üzerine oyuncu, "Nişastalı su muhallebisiyle, kaymaklı ekmek kadayıfını mukayese etmeyelim derim. Yoksa tabii ki herkesin zevki birinci mevki" ifadelerini kullandı.

Algöz'ün sözleri üzerine Feyyaz Yiğit'e sosyal medyada büyük destek geldi. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!