banner2

Yüzüğün fiyatı olay yaratmıştı... Hadise'den kameralara tektaş gösterisi!

Bir süredir iş insanı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşayan Hadise, önceki gün evlilik teklifi aldı. Nişantaşı'nda görüntülenen şarkıcı, yüzüğünü kameralara gösterdi.

Magazin 22.01.2022, 12:38 22.01.2022, 12:53
Abone ol
Yüzüğün fiyatı olay yaratmıştı... Hadise'den kameralara tektaş gösterisi!

Oyuncu Kaan Yıldırım ile nikah masasına oturması beklenirken ayrılık kararı alan Hadise, kısa süre sonra Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başlamıştı. Aşkları dolu dizgin devam ederken, önceki gün Mehmet Dinçerler'in evlilik teklifi magazin gündemine bomba gibi düştü.

Hadise, evlilik teklifine 'evet' dediğini Instagram hesabından romantik bir paylaşımla duyurdu. Parmağındaki yüzüğü gösteren şarkıcı, "Bizim bölümümüz başlasın" notunu yazdı.

YÜZÜĞÜN FİYATI DUDAK UÇUKLATTI

Hadise'nin paylaşımın ardından yüzüğün fiyatı merak konusu oldu. Yüzüğün Marisa Perry marka ve 3.133.280 TL değerinde olduğu iddia edildi.

SORULARI YANITLAMADI, YÜZÜĞÜNÜ GÖSTERDİ

Aradığı mutluluğu bulan şarkıcı, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Doktorların olduğu binaya giren Hadise, kısa süre sonra bir kadın arkadaşıyla ayrıldı. Aracına doğru ilerleyen Hadise, kapıda bekleyen kameralara doğru yüzüğünü gösterdi. Şarkıcı, basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!