Yonca Evcimik'in son hali şaşırttı! Adeta eridi, iğne ipliğe döndü

Nişantaşı'nda muhabirlerle sohbet eden Yonca Evcimik, 'Bodrum'da, kapımın önünde bir yer açıldı. Onlarla çalışmaya başladım. Eve Yemek gönderiyorlar. Bir yandan da spor yaptığım için ideal kilomdayım.' dedi.

Magazin 08.01.2022, 13:36 08.01.2022, 14:31
Abone ol
Yonca Evcimik'in son hali şaşırttı! Adeta eridi, iğne ipliğe döndü

1990'lı yıllara damgasını vuran Yonca Evcimik, yakın arkadaşı ile Nişantaşı'nda yemek yerken objektiflere takıldı. Yonca Evcimik, mekan çıkışı muhabirler ile sohbet etti.

'YANIMDAKİ ARKADAŞIME VLİLİK DÜŞÜNMÜYORUM'

"Beyefendi Ulvi Bey. Daha önce birçok kanalın reklam bölümünün başında çalışan çok eski arkadaşım. Sevgilim değil, ondan bu kadar rahatım zaten. Yoksa kaçacak delik arardım" diyen Yonca Evcimik, ''Evlilik hakkındaki düşünceniz nedir?" sorusuna şu yanıtı yanıtı verdi: "Bir evlilik atlattım. Covid atlatmış gibi oldum. Evlenmeyi düşünmüyorum desem büyük konuşmuş olurum. Böyle de konuşmak istemiyorum ama planlarım arasında evlilik yok. Âşık olursam evlenirim. Duygularıyla hareket eden biriyim."

8 KİLO VERDİ

8 kilo verdiğini söyleyen Yonca Evcimik, "Bodrum'da, kapımın önünde bir yer açıldı. Onlarla çalışmaya başladım. Eve Yemek gönderiyorlar. Bir yandan da spor yaptığım için ideal kilomdayım." şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!