banner2

Yine skandal yine Demet Akalın! Şampanyayı beğenmeyince garsona bakın ne yaptı 'Sen insan mısın?'

Açıklamalarıyla ve paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Demet Akalın, bir skandala imza attı. Sahnede şampanyayı beğenmeyince kadehi garsonun başından aşağı döktü. O anlar sosyal medyada büyük tepkiye neden oldu. Demet Akalın ise tepkilere Instagram hesabından cevap verdi.

Magazin 02.08.2022, 13:05 04.08.2022, 15:39
Abone ol

Şarkıcı Demet Akalın, magazin dünyasının en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Hem özel hayatıyla hem paylaşımlarıyla sık sık adından söz ettiren sanatçı, son olarak Tuba Büyüküstün'e yaptığı göndermeyle gündeme gelmişti. Sanat camiasında birçok kişiyle küs olduğu bilinen Akalın, tartışma yaratan bir harekete imza attı. 

Sahne aldığı mekanda kendisine gönderilen şampanyayı beğenmeyen şarkıcı, kadehi garsonun başından aşağı döktü. Akalın'ın o anlara dair görüntüleri sosyal medyada hızla yayılırken, tepkiler çığ gibi büyüdü. 

"BÖYLE VAROŞLUK OLAMAZ"

Twitter'da popçuyla ilgili #yazıklarolsunDemetAkalın hashtagi açıldı. Sosyal medya kullanıcıları tarafından "Bu kadar görgüsüz olamayız", "Böyle bir varoşluk olamaz", "Avam kadın", "Sen kimsin böyle bir hareket yapabiliyorsun" gibi yorumlar yapıldı.

“İLK SAHNEDE ÖDEŞECEĞİZ”

Demet Akalın ise tepkilere Instagram hesabından cevap verdi. Formula 1’deki şampanya  dökme geleneğinden bir fotoğraf paylaşan Akalın, “İlk sahnede ödeşeceğiz” diye yazdı.

İşte sosyal medyada Demet Akalın'a gelen bazı tepkiler...

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!