banner2

Yılın aşkı! Shakira ve Hamilton'un giderek yakınlaştığı iddia edildi 

Eski futbolcu Gerard Pique ile 11 yıllık ilişkisini bitiren Kolombiyalı şarkıcı Shakira'nın adı Formula 1 pilotu Lewis Hamilton ile anılıyor. Geçtiğimiz günlerde ikilinin sosyal medyada düşen fotoğrafı oldukça konuşulmuştu. Birlikte daha fazla zaman geçirmeye başlayan ikilinin giderek yakınlaştığı iddia edildi.

Magazin 10.06.2023, 10:34 10.06.2023, 10:59
Abone ol
Yılın aşkı! Shakira ve Hamilton'un giderek yakınlaştığı iddia edildi 

İki çocuğunun babası Pique ile olaylı bir şekilde ayrılan Shakira, geçtiğimiz haftalarda Formula 1 yarışlarında görüntülendi. Adı ABD'li aktör Tom Cruise ile anılan şarkıcının, şu sıralar F1 pilotu Lewis Hamilton ile birlikte olduğu iddia ediliyor.

AKŞAM YEMEĞİNDEN FOTOĞRAF

Barcelona'da yapılan F1 yarışının ardından, arkadaşlarıyla birlikte yemek yiyen ikilinin birlikte görüntülenmesi iddiaları güçlendirmişti. Yemeğin ardından birkaç kez birlikte görüntülenen ikilinin, giderek yakınlaştığı söyleniyor. 

People dergisinin haberine göre; Kolombiyalı şarkıcı ve F1 pilotu henüz flört aşamasında. Dergiye konuşan bir kaynak:

"Beraber zaman geçiriyorlar ve birbirlerini tanıma aşamasındalar. Eğleniyorlar ve flört ediyorlar" ifadeleri kullanıldı. 

11 YILLIK BİRLİKTELİK BİTTİ

46 yaşındaki Shakira ile 36 yaşındaki Pique'nin 11 yıllık ilişkisi, eski futbolcunun 23 yaşındaki sevgilisi Clara Chia ile birlikteliği nedeniyle bitmişti.

Pique'nin ihaneti yüzünden biten ilişki, magazin gündemine damga vurmuştu. Ünlü şarkıcı başlarda bu konuyu konuşmaya hazır olmadığını söylemişti. Ardından mesleğini de kullanarak sadakatsiz sevgilisine ve onun, uğruna kendisini terk ettiği Clara Chia'ya iğneleyici mesajlar göndermişti. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!