banner2

Yeni işi için lüks araçlarını satmıştı: CZN Burak'a Özbek hayranınından pahalı jest...

Babasından dolandırıcılık suçlamalarıyla ilgili şikayette bulunan sosyal medya fenomeni CZN Burak, yeni restoranını finanse etmek için arabalarını sattı. Ancak, Özbek bir hayranı CZN Burak'a son model bir araba hediye etti. Bu jest karşısında etkilenen fenomen, "Allah keselerine bereket versin" sözleriyle duygularını ifade etti.

Magazin 26.09.2023, 14:12 26.09.2023, 16:10
Abone ol
Yeni işi için lüks araçlarını satmıştı: CZN Burak'a Özbek hayranınından pahalı jest...

Yemek videolarıyla ün kazanan sosyal medya fenomeni CZN Burak, babasıyla olan ortaklığında dolandırıldığını iddia ederek şikayette bulundu. 

Babasıyla olan iş ilişkisini sonlandıran CZN Burak, yeni bir restoran açmak için lüks araçlarını satmaya karar verdi. Bu zorlu dönemde Özbek bir hayranı, fenomene son model bir araba hediye etti.

"HEDİYE İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM"

Aylar önce lüks araçlarını yeni mekanı için satan CZN Burak, Özbek hayranından gelen araba hediyesini 53,8 milyon takipçisinin olduğu Instagram hesabında paylaştı. 

Özbek hayranının jesti karşısında duygusal anlar yaşayan fenomen isim, yaptığı paylaşıma; "Allah keselerine bereket versin" ifadelerini kullandı. Hediyeyi teslim aldığı anlarda çekilen bir videoyu yayınlayan CZN Burak, "Kardeş Özbekistan'dan kardeşim Aziz Vadi İstanbul Mall'da yeni açtığımız CZN Burak Restaurant'a geldi ve ailesi ile birlikte bana hediye getirdi kendisine çok teşekkür ederim" notunu düştü.

ZOR GÜNLER GEÇİRİYOR

Uzun zamandır yaşadığı sıkıntılar nedeniyle zor günler yaşayan fenomen, geçtiğimiz haftalarda safra kesesindeki sağlık sorunları nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı.

Hastalık nedeniyle oldukça zayıf düşen fenomen, kısa bir süre hastanede tedavi gördükten sonra taburcu edildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!