Yavuz Seçkin'den Bülent Ersoy'a akılalmaz sözler: En çok ben dayandım

Komedyen Yavuz Seçkin, konuk olduğu programda Bülent Ersoy hakkında konuştu. Seçkin, "Bu zamana kadar Bülent Ersoy'a en çok dayanan benim" dedi.

Magazin 03.12.2021, 13:07 03.12.2021, 14:18
Abone ol
Yavuz Seçkin'den Bülent Ersoy'a akılalmaz sözler: En çok ben dayandım

Avrupa Yakası dizisindeki Sertaç karakteri ile tanınan Yavuz Seçkin, bir televizyon programına konuk oldu. Seçkin, Bülent Ersoy ile ilgili açıklamalasıyla dikkat çekti.

"ÖYLE ŞEYLERE GELEMEM"

Programın sunucu Öykü Cengiz'in Bülent Ersoy ile program yaptığı dönemi hatırlatması üzerine Yavuz Seçkin, "Üçüncü programda ben programdan kaldırıldım. Kendim kalktım daha doğrusu. Bülent hanım bizi biraz azarlayınca, ben de hiç öyle şeylere gelemem." dedi.

Bülent Ersoy'ın programlarının uzun sürmediğini dile getiren Seçkin, "Bu zamana kadar en çok dayanan benim. Üç program, en çok ben gittim. İzzet Yıldızhan birinci bölümde kaldırıldı. Mustafa abi bir buçuk bölüm. Ben üç bölüm program yaptım. O konuda henüz rekor kırılmamış olabilir" diye konuştu.

"HEM KEYİFLİ HEM ZOR"

Ersoy ile program yaptığı döneme ait anılarını aktaran Seçkin, "Bülent hanım aslında çok şakacı bir insan, aynı zamanda çok asabi ve çok kızgın. Çok çabuk kızabilen birisi. Onu çeken kameramana bile 'Siz doğru çekiyor musunuz?' diye sormasına ve kameramanın kafasından dumanlar çıkarak yok olmasına şahit olduk. Onun için Bülent Ersoy ile çalışmak hem keyifli hem de zor." şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!