Yasak Elma’nın Yıldız’ından olay sözler! Eda Ece MasterChef Danilo Zanna ile aşk mı yaşıyor?

Yasak Elma’nın Yıldız karakterine hayat veren Eda Ece’den olay sözler! Eda Ece MasterChef Danilo Zanna ile aşk mı yaşıyor? İşte haberin detayları…

Magazin 11.12.2021, 19:26
Yasak Elma’nın Yıldız’ından olay sözler! Eda Ece MasterChef Danilo Zanna ile aşk mı yaşıyor?

'Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece, diziyle birlikte kariyerinde büyük bir sıçrama yaşadı. Sosyal medya paylaşımlarıyla da gündemden düşmeyen sevilen oyuncu, son paylaşımıyla akıllarda soru işareti bıraktı. Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece, dizideki karakteriyle adeta özdeşleşmiş durumda. Başrol oyuncularından Şevval Sam’la yakın arkadaş olan Eda Ece, Yıldız karakteriyle kariyerinde büyük bir sıçrama yaşadı.

“SAÇIMI KENDİM KESTİM”

Eda Ece’nin son Instagram paylaşımı yine kafaları karıştırdı. Saçını kestiren Eda Ece paylaşımına esprili bir dille; “Saçımı kendim kestim. Yetenek verdi mi Allah her yerden veriyor. Bu Yıldız değil, Eda bu arada” yazdı. Eda Ece her ne kadar paylaşımının altına yazdığı yazıda ‘Bu Eda bu arada!’ açıklamasını yapsa da, yine izleyicinin kafasını karıştırmayı başardı.

EDA ECE SİTEM ETTİ

Eda Ece, Şevval Sam ve oğlu Taro Emir Tekin’le önceki akşam Etiler’deki Da Mario’dan çıkarken objektiflere yansıdı. Ünlü oyuncular, kendilerini görüntüleyen muhabirlerle sohbet etti. Geçtiğimiz günlerde yıllar önce aynı filmde rol aldığı ve şimdilerde eşiyle boşanmak üzere olan Danilo Zanna ile sık sık vakit geçirdiği iddialarıyla gündeme gelen Eda Ece, bu haberlere sitem etti.

“BU YALAN HABER İŞİ KEŞKE OLMASA”

Güzel oyuncu, ”Benim zaten erkek arkadaşım var. İnsanın erkek arkadaşı varken böyle haberler yapılması son derece ayıp. Ben Buğrahan’la beraberim. Ayrıldığımız haberleri doğru değil. Danilo’yla 2016’da beraber ‘Görümce’ filminde rol aldık. Çok da sevdiğim bir rol arkadaşımdı, bir daha da görüşmedik" dedi. Erkek arkadaşı Buğrahan Tuncer’in tepkisiyle ilgili soruyu da yanıtlayan Ece, ”O gerçeği en iyi bilen insan olduğu için ‘bu yalan haber işi keşke olmasaydı’ dedi” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!