banner2

Yasak Elma dizisinde Ben Bu Cihana Sığmazam'a olay gönderme! Oktay Kaynarca'dan cevap gecikmedi

Yasak Elma'nın bu akşam ekrana gelen yeni bölümünde Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine gönderme yapıldı. Oktay Kaynarca da o sahne hakkında konuştu.

Magazin 01.11.2022, 00:14 01.11.2022, 00:38
Abone ol
Yasak Elma dizisinde Ben Bu Cihana Sığmazam'a olay gönderme! Oktay Kaynarca'dan cevap gecikmedi

Fox TV'nin fenomen dizisi Yasak Elma, pazartesi akşamları ekrana geliyor. 5 sezondur ilgiyle izlenen dizi, 6. ve final sezonunda da izleyicilerden beğeni topluyor. Dizinin 31 Ekim akşamı ekrana gelen yeni bölümünde Oktay Kaynarca'nın başrolünü üstlendiği "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" ve "Ben Bu Cihana Sığmazam" dizilerine gönderme yapıldı.

"EŞKIYA OLMAYA GELMİŞİM AMA BU YALIYA SIĞMAZAM"

Dizide Eda Ece'nin hayat verdiği Yıldız, eski eşi Doğan'a "Düştüysek kalkmasını da biliriz evelallah… Annemin izlediği dizilerden öğreniyorum bu replikleri..." dedi. Doğan'ın "Böyle diziler mi var?" sorusu üzerine Yıldız, "Var tabii... Ben dünyaya eşkıya olmaya gelmişim ama bu yalıya sığmazam mesela... Dizilerin adı..." diye yanıt verdi.

"KENDİ ARALARINDA EĞLENMİŞLER"

Birsen Altuntaş'ın haberine göre dizinin başrolünde yer alan Oktay Kaynarca, o sahne hakkında konuştu. Kaynarca, "Dizinin yapımcısı da, senaristi de arkadaşımız... Kendi aralarında eğlenmişler. Biz de onların kendi aralarında eğlenmelerine güldük. Ne güzel... Demek ki bizi seyrediyorlar" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!