Yasak Elma 128. bölüm fragmanı yayınlandı! Yıldız ve Doğan evleniyor...

Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı izleyici tarafından merak konusu oldu. İşte haberin ayrıntıları…

Magazin 17.01.2022, 23:29 17.01.2022, 23:50
Abone ol
Yasak Elma 128. bölüm fragmanı yayınlandı! Yıldız ve Doğan evleniyor...

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma, izleyiciyi ekrana kilitlemeye devam ediyor. Yasak Elma dizisinin hayranları tarafından yeni fragmanın yayınlanıp yayınlanmadığı merak konusu oldu. Yasak Elma dizisinin 128. bölüm fragmanı  yayınlandı.

YASAK ELMA DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır. Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!