banner2

Yarışmacılar gözyaşlarına boğuldu! 1 Şubat Survivor kim elendi? İletişim oyununu kim kazandı?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor'ın yeni bölümüne yarışmacıların gözyaşları damga vuruyor. Haftanın eleme adaylarının belli olmasının ardından bu akşam toplanacak eleme konseyinde adaya veda edecek isimde açıklanacak Peki sevilen yarışma programında 1 Şubat'ta Survivor'da kim elendi? Survivor'da İletişim oyununu kim kazandı? Detaylar haberimizde...

Magazin 01.02.2023, 22:51
Abone ol
Yarışmacılar gözyaşlarına boğuldu! 1 Şubat Survivor kim elendi? İletişim oyununu kim kazandı?

Survivor eleme adayları belli oldu. 2023 Survivor'da Ünlüler ve Gönüllüler takımları arasında yaşanan rekabet gün geçtikçe artmaya başladı.  Bu hafta potaya giren isimler Aziz, Gizem Avcı, Senem ve Tunga oldu. 1 Şubat Survivor iletişim oyunun oynanacağı Survivor yeni bölümde adaya veda eden isim de belli olacak.

1 ŞUBAT SURVİVOR İLETİŞİM OYUNU KİM KAZANDI? 

Survivor iletişim oyunuyla yarışmacılar iletişim oyununu kazanacağından duygusal anlar yaşayacak. Yeni sezonun ilk iletişim oyunu sonrası kazanan takımın yarışmacıları aileleriyle görüşme gerçekleştirecek. Yayınlanan fragmanda yarışmacıların gözyaşlarına boğulduğu görülüyor. Survivor 15. bölümde oynanacak ilk iletişim oyununda Survivor Cansu, Aysu ve Zeynep Kaplan'ın yanısıra Aziz ve Osman Can'ın duygusal anlar yaşadığı anlar ekranlara yansıyor. 

1 ŞUBAT SURVİVOR KİM ELENDİ? 

1 Şubat'ta Survivor'da kim elendi sorusu da bu akşam yanıt bulacakç Haftanın eleme adaylarının Aziz Dilber, Gizem Avcı, Senem ve Tunga oldu.

BİR KİŞİ DAHA YARIŞMADAN AYRILABİLİR 

Dün akşam yapılan konseyde Acun Ilıcalı, yarışmaya bir ismin daha veda edebileceğini ifade etti. Berdan Mardini, Seçkin Piriler ve Yusuf Güney'in ardından bir isim daha bu akşam Survivor'dan gidebilir. Acun Ilıcalı, "Zorluklarla ilgili taviz verilmeyecek. Yarın çok büyük bir ihtimalle bir yarışmacımız daha Survivor'dan ayrılacak. Yarına bırakmamın sebebi de son bir görüşme yapmak istiyor." açıklamasında bulundu. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!