Yargı'nın Eren Komiser'i Uğur Aslan’dan eşiyle ilgili çarpıcı itiraflar! Birbirimizi göremiyoruz…

Yargı'nın Eren Komiser'i Uğur Aslan, önceki gün Etiler'de objektiflere yansıdı. Aslan'ın özel hayat itirafı dikkat çekti. İşte haberin ayrıntıları…

Magazin 14.01.2022, 23:25
Yargı'nın Eren Komiser'i Uğur Aslan’dan eşiyle ilgili çarpıcı itiraflar! Birbirimizi göremiyoruz…

Girdiği AVM'de ilgiyle karşılaşan Uğur Aslan, gazetecilerle ayaküstü sohbet etti. Aslan, "Set arasında yemeğe geldik, şimdi sete geri dönüyorum. Dizi ekibi olarak koronayı da atlattık çok şükür, kaldığımız yerden devam ediyoruz" diye konuştu.

"DOĞRU DÜZGÜN BİRBİRİMİZİ GÖREMİYORUZ"

Dizinin senaristliğini eşi Sema Ergenekon'un yaptığını ve senaryoyu her okuduğunda izleyiciyle beraber kendisinin de şaşırdığını söyleyen Aslan, "Bazen eşimden dolayı sete avantajlı gittiğimi düşünüyorlar ama öyle olmuyor. Ne sette ne evde doğru düzgün görebiliyoruz birbirimizi. O senaryoyu yetiştirmek için bir mücadele veriyor, biz ise diziyi" ifadelerini kullandı.

EŞİ KANSERE YAKALANMIŞTI

Uğur Aslan, Yargı dizisinin de senaryosunu yazan ünlü senarist Sema Ergenekon ile evli. Üniversite yıllarında tanışan çift, Sema Ergenekon'un meme kanserine yakalanması sonrası zor günler geçirmiş, Sema Ergenekon, eşi Uğur Aslan'ın desteğiyle hastalığı yenmişti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!