banner2

Yargı'nın Engin'i Onur Durmaz'dan itiraf: Küfür yiyeceğim diye çok korktum

Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi Yargı'da Engin rolünü canlandıran Onur Durmaz, Nişantaşı'nda görüntülendi. Oyuncu, 'İnsanlar kızacaklar diye çok korkuyordum' dedi.

Magazin 09.11.2021, 17:12 09.11.2021, 17:37
Abone ol
Yargı'nın Engin'i Onur Durmaz'dan itiraf: Küfür yiyeceğim diye çok korktum

Kanal D'nin Yargı dizisi ilk bölümünden beri seyirciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Adından söz ettirmeyi başaran dizide Engin karakterini canlandıran Onur Durmaz da dikkat çeken isimlerden.

Durmaz, Nişantaşı'nda bir mekan çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Oyuncu, Yargı dizisinin başarısıyla ilgili konuştu.

"KATİL OLACAĞIMI BİLMİYORDUM"

Çok güzel bir oyuncu kadrosu kurulduğundan bahseden Durmaz, senaryoyu yazan Sema Ergenekon'un kalemine övgüler yağdırdı.

Kendisinin de ilerleyen bölümlerde ne yaşanacağını bilmediğini söyleyen Durmaz, "Engin karakterinin bir evrimi olacağını biliyordum ama katil olacağımı ben de bilmiyordum. Hatta bunu kendi aramızda konuşuyorduk. 'Katil sensindir, benimdir' diyorduk. Hiçbir fikrim yoktu, ben de çok şaşırdım." dedi.

"ÇOK KORKUYORDUM"

Onur Durmaz, insanların diziye gösterdiği ilgiden memnun olduğunu belirterek "Çok korkuyordum. İnsanlar kızacaklar, edecekler, tabir-i tacizse 'çok küfür yiyeceğim' diyordum. Hiç öyle olmadı" dedi. Durmaz, "Engin karakteri ile Onur’un ayrımını o kadar güzel fark etti ki insanlar... Gerçekten çok güzel geri dönüşler alıyorum" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!