Yargı 16. bölüm ön izleme yayınlandı! Yargı tüm Türkiye’yi ekrana kilitleyecek…

Yargı dizisinin 16. bölüm fragmanı yayınlanıp yayınlanmadığı merak konusu oldu. Yargı dizisinin yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor. İşte haberin ayrıntıları…

Magazin 16.01.2022, 19:52
Yargı 16. bölüm ön izleme yayınlandı! Yargı tüm Türkiye’yi ekrana kilitleyecek…

Kanal D ekranlarının en çok izlenilen dizisi Yargı’nın son bölümü yayınlandı. Her Pazar akşamları saat 20:00’de yayınlanan dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanıp yayınlanmadığı merak konusu oldu. Yargı dizisinin 16. bölümünde neler olacağı izleyici tarafından merak ediliyor. Yargı dizisinin yeni bölüm fragmanları ve ön izlemesi yayınlandı.

YARGI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Ceylin gözü kara ve kurallar söz konusu olduğunda sınır tanımayan bir avukattır. Bir müvekkiliyle ilgili yine illegal yoldan bilgi alabilmek için savcı Ilgaz’ın karşısına çıkar. Ancak Ilgaz’ın, Ceylin’in tam aksine, mesleki etik konusunda katı kuralları vardır, bu yüzden de kariyerinde çok başarılı ve sözü dinlenen bir savcıdır.

Ilgaz kardeşi Çınar’ın katil olmakla suçlandığı bir cinayet vakasıyla karşılaşınca; ilk defa kendi kurallarını yıkar. Ceylin’den kardeşini savunmasını ister. Bu noktadan sonra işler ikisinin de tahmin edemeyeceği bir yola girer. Ilgaz ve Ceylin; Çınar’ın aklanması için çalışırken, kendilerini ikisinin de ailelerine kadar uzanan bir gizem yumağının içinde olacaklardır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!