Yalnız Kurt 2. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Yalnız Kurt dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Herkesin merak ettiği ve herkesi ekrana kilitleyecek dizinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte haberin ayrıntıları…

Magazin 29.01.2022, 20:59
Yalnız Kurt 2. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Yapımcılığını Osman Sınav'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun'un oturduğu ATV'nin yeni sezondaki iddialı dizisi Yalnız Kurt, seyirciyle ilk bölümüyle buluştu. Senaryosunu Murat Koca ve Alper Erze'nin kaleme aldığı Sinegraf Fim imzalı Yalnız Kurt dizisinin yeni bölümü, izleyiciler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Türkiye'de yaşanan darbeleri, ihanetleri, cinayetleri, anarşi ve terör olaylarını ele alacak olan Yalnız Kurt dizisinin ilk bölümü yayınlandı. Yayınlanan 2. bölüm fragmanına göre dizi, ikinci bölümüyle Cuma günü ATV’de izleyicilerle buluşacak.

Toplumsal kırılmaların ışığında iyilerle kötüler arasında amansız mücadele ve yakın tarihteki dönüm noktalarını da ekrana taşıyacak olan dizinin oyuncu kadrosunda; Cihan Ünal, Damla Colbay, Kürşat Alnıaçık, Murat Han, Hasan Deniz Yaran, Polat Bilgin ve Deniz Evin gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!