banner2

Yalı Çapkını'nın Ferit'i ile Kubilay Aka birbirine girmişti! Dizinin Abidin'i Ersin Arıcı sessizliğini bozdu

Yalı Çapkını'nın Yıldız'ı Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'nun yakınlığı Kubilay Aka'yı rahatsız etmiş, aralarında kavga yaşanmıştı. Dizide Abidin'e hayat veren Ersin Arıcı'dan konuyla ilgili açıklama geldi.

Magazin 16.12.2022, 22:02 16.12.2022, 22:26
Abone ol
Yalı Çapkını'nın Ferit'i ile Kubilay Aka birbirine girmişti! Dizinin Abidin'i Ersin Arıcı sessizliğini bozdu

Yalı Çapkını dizisinde Ferit karakterine hayat veren Mert Ramazan Demir ve Kubilay Aka, geçtiğimiz günlerde kavga etmişti. Dizide Abidin'i canlandıran Ersin Arıcı ise duruma müdahale ederek Aka'ya tepki göstermişti. Kavga magazin gündemine bomba gibi düşerken, Arıcı konuyla ilgili açıklamada bulundu.

OGM Pictures'ın hafta başı düzenlediği partide Yalı Çapkını ekibi de yer almış, ekip partinin ardından Emirgan'daki gece kulübünde eğlenceye devam etmişti. Dizinin başrolünü paylaşan Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in samimiyeti mekanda bulunan Kubilay Aka'yı rahatsız etti. 

"KONUŞMAYA GEREK YOK"

Afra Saraçoğlu'nun sevgilisi Mert Yazıcıoğlu ile yakın arkadaş olan Aka, "Herkes hareketlerine dikkat edecek" diyerek kavga çıkardı. Ortamda gerilimin yükselmesiyle araya dizide Abidin'i canlandıran Ersin Arıcı girdi.

tv100'de cumartesi ve pazar günleri ekrana gelen Magazin Hattı'na konuşan Ersin Arıcı, kavga konusunun sorulması üzerine "Teşekkür ederim. Hiç öyle şeyleri konuşmaya gerek yok" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!