banner2

Vasilik sona erdi! Britney Spears 13 yıl sonra özgürlüğüne kavuştu

Ünlü şarkıcı Britney Spears 13 yılın ardından özgürlüğüne kavuştu. Spears'ın hayatını ve parasını kontrolünde tutan babasının vasiliği bugün sona erdi.

Magazin 13.11.2021, 15:30 13.11.2021, 15:56
Abone ol
Vasilik sona erdi! Britney Spears 13 yıl sonra özgürlüğüne kavuştu

Britney Spears, vasilik davasında mutlu sona ulaştı. Los Angeles'ta görülen davada şarkıcının vasiliğin sonlandırılması talebi yargıç tarafından kabul edildi. Baba Jamie Spears'ın vasiliği resmen sona erdi.

Kararın ardından sosyal medya hesabında paylaşım yapan Spears, "Sanırım günün kalanında ağlayacağım. Şimdiye kadarki en iyi gün" notunu yazdı.

"KÖLELİĞİN SON BULMASI"

2007 yılında psikolojik bir rahatsızlık geçiren Britney Spears'ın mal varlığı ve kararları babası Jamie Spears'ın kontrolüne geçmişti. Vasiliğin sona ermesi için mahkemeye başvuruda bulunan şarkıcı, "köleliğin sona ermesi" olarak adlandırdı. Kamuoyu baskısının ardından Jamie Spears, 'kızının iyiliği için' vasiliği bırakacağını söylemişti.

"BU HİKAYENİN KÖTÜSÜ ANNEM"

Dünyaca ünlü şarkıcı, bu hikayedeki kötü kişinin annesi olduğunu söyleyerek  "Babam bir vasilik düşünecek kadar akıllı değildi" ifadelerini kullandı.Babasına vasilik fikrini annesinin verdiğini belirten Spears, "Annem gizlice hayatımı mahvetti" dedi.

 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!