banner2

Uyuşturucu görüntüleri tartışma yaratmıştı! Şeyma Subaşı işinden kovuldu! Uyuşturucu testinin sonucu ortaya çıktı

Şeyma Subaşı'nın uyuşturucu madde kullandığı yönündeki iddialar magazin gündemine bomba gibi düştü. Görüntülerin ardından anlaşma yaptığı spor markası Şeyma Subaşı'nın işine son verdi. Fenomenin avukatı, Subaşı'nın laboratuvarda yaptırılan test sonucunu paylaştı.

Magazin 19.09.2022, 19:37 19.09.2022, 19:52
Abone ol
Uyuşturucu görüntüleri tartışma yaratmıştı! Şeyma Subaşı işinden kovuldu! Uyuşturucu testinin sonucu ortaya çıktı

Şeyma Subaşı'nın bir partide gizlice çekilen görüntüleri ortaya çıkmış ve fenomenin uyuşturucu madde kullandığı iddia edilmişti. O görüntüler Şeyma Subaşı'nın başına dert açtı. Subaşı'nın kreatif direktörü olduğu spor giyim markasının ünlü isimle anlaşmasını iptal ettiği öne sürüldü.

Diğer yandan Şeyma Subaşı'nın avukatı Emek Emre, basına servis edilen görüntülerin geçtiğimiz yıl temmuz ayında yurt dışında çekildiğini belirtti. Subaşı'nın anayasal haklarının ihlal edildiğini söyleyen Emre, Subaşı'na itibar suikastı yapılmaya çalışıldığını belirtti.

TAZMİNAT DAVASI AÇILACAK

Şeyma Subaşı'nın, suçlayıcı haber ve görüntüler üzerine Sağlık Bakanlığı'na bağlı bir laboratuvarda cumartesi günü test yaptırdığını ve tüm uyuşturucu panelleri yönünden negatif çıktığını ifade etti.

Emek Emre, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Müvekkilin özel hayatına yönelik suç teşkil edebilecek fiilleri gerçekleştirenler hakkında gerekli soruşturma işlemlerinin yapılabilmesi için cumhuriyet savcılığına müracaat edileceği ve müvekkilin bu süreçte uğradığı maddi/manevi zararların tazminine yönelik tazminat davaları açılacaktır."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!