banner2

Ünlü şef Somer Sivrioğlu boşandı! Somer Şef yasak aşkıyla mı evleniyor?

Masterchef'in jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu ve 18 yıllık eşi Aslı Sivrioğlu'nun boşanma davası sonuçlandı. Ünlü şefin sevgilisi Pınar Kızılkaya ile evleneceği iddia edildi.

Magazin 22.12.2021, 12:10 22.12.2021, 16:28
Abone ol
Ünlü şef Somer Sivrioğlu boşandı! Somer Şef yasak aşkıyla mı evleniyor?

Masterchef'te uzun süredir jüri koltuğunda oturan Somer Sivrioğlu ve 18 yıllık eşi Aslı Sivrioğlu'nun boşanma davası sonuçlandı. İstanbul 4. Aile Mahkemesi'nde görülen duruşma basına kapalı olarak gerçekleşti. Taraflar duruşmada hazır bulundu.

Somer Sivrioğlu'nun "Boşanmakta kararlıyım. Evliliğimizin sürme ihtimali yoktur" dediği öğrenildi. Aslı Sivrioğlu da "Ben de boşanmak istiyorum. Nafaka ve tazminat talebim yoktur" ifadelerini kullandı.

VELAYET ANNEYE VERİLDİ

Çiftin iki çocuğunun velayeti Sydney'de yaşayan anne Aslı Sivrioğlu'na verildi. Somer Sivrioğlu'nun belirli günlerde çocukları görebilmesine karar verildi. Şef Sivrioğlu, basın mensuplarının sorularını yanıtsız bıraktı.

YASAK AŞKIYLA EVLENİYOR İDDİASI

Somer Sivrioğlu'nun, evliyken Masterchef editörlerinden Pınar Kızılkaya ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. 2 yıl önce ortaya çıkan gerçek, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Şimdi ise Somer Şef'in sevgilisi Pınar Kızılkaya'ya evlilik teklifi ettiği iddia edildi. İkilinin nikah masasına oturacağı konuşulurken, Somer Şef ve sevgilisinden henüz bir açıklama gelmedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!