banner2

Ünlü Oyuncu Enis Arıkan’dan olay yaratan açıklama: Ben doğal güzelim

Ünlü Oyuncu Enis Arıkan, sosyal medyada dikkat çeken paylaşımda bulundu. Arıkan fotoğrafını paylaşarak “Ben doğal güzelim” dedi.

Magazin 08.12.2021, 20:02
Abone ol
Ünlü Oyuncu Enis Arıkan’dan olay yaratan açıklama: Ben doğal güzelim

Zaman zaman setten paylaşımlar yapan Enis Arıkan, sosyal medyada kendisi ile ilgili yorumlara cevap verdi. Sosyal medya hesabından yaptığı eğlenceli paylaşımlarla sık sık adından söz ettiren Enis Arıkan, yeni paylaşımıyla da konuşuldu.

“BENİ YOK EDEMEYECEKSİNİZ”

Sempatik oyuncu, son olarak kendisinin şimdiki haliyle yıllar önceki halini kıyaslayan bir sosyal medya paylaşımını, kendi hesabından takipçileri için yayınladı. Yıllar içindeki değişimine dikkat çekilen gönderiye esprili bir yanıt veren Enis Arıkan, "Beni yok edemeyeceksiniz. Ben doğal güzelim" dedi. Ardından paylaşıma eklenen hastag'lere takılan başarılı oyuncu, yakın dostu Ezgi Mola'nın etiketlenmesine de kayıtsız kalamadı. Arıkan, bu durum için "Bir de Ezgi Mola güzelliği ne alaka." yorumunda bulundu.

ESTETİKLERİNİ TEK TEK SAYDI

Bir sonraki hikayesinde yaptırdığı estetik müdahaleleri tek tek sayan Enis Arıkan, şunları söyledi: "Sadece saçımda biraz ek var, "Gözaltı dolgum var, "Burun dolgum var. "Botoksum var, "Biraz da liposuction var, "Kısacası doğalım, "İftira atmayın artık."

Daha önce bir programa konuk olan Enis Arıkan, "Her yerimde estetik var, minik minik yaptırıyorum. Botoks değil, ışık dolgusu yaptırdım" diye konuşmuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!