Yandex Metrica

Sitede Ara

Ufuk Beydemir ile Sefo yine birbirine girdi, sosyal medya yıkıldı! 'Sus artık lütfen'

Ufuk Beydemir ile Sefo yine birbirine girdi, sosyal medya yıkıldı! 'Sus artık lütfen'

Geçtiğimiz haftalarda Sefo'nun Fevzi Kaan'ı konserine konuk etmesinin ardından ünlü rapçi ile Ufuk Beydemir arasında tartışma çıkmıştı. İkili sosyal medyada bir kez daha karşı karşıya geldi.

Magazin

29.04.2024, 19:22

Şarkıcı Ufuk Beydemir ile rapçi Sefo arasındaki gerilim durulmuyor. İki ünlü isim, sosyal medya fenomeninin Sefo ile düet yapmasının ardından Twitter'da tartışma yaşamıştı. 

Ufuk Beydemir, "Seviye bu, prim yapan bu" demişti. Bu sözler üzerine Sefo, "12 yaşındaki bir çocuk, bir hayalini gerçekleştirdiğini söylüyor. Sen prim ve seviyeden bahsediyorsun. Yine küçük bir çocuğun sözlerini yazdığı 'Ben Bir Kek Miyim' diye bir şarkın var. Prim ve seviye araştırmana oradan devam et" şeklinde yanıt vermişti.

"ŞARKILARINI DA DİNLİCEZ SUS ARTIK"

İkili arasında bir kez daha tartışma çıktı. Bir sosyal medya kullanıcısının bir şiiri alıntılayarak "Ufuk Beydemir göreve" yazmasının ardından şarkıcı "Sefo ayarı bu, benlik değil" şeklinde yanıt verdi.

Sefo ise "Tamam ufuk tt olcaksın, tamam konserine de gelcez artık sus lütfen şarkılarını da dinlicez tamam yapcaz hepsini söz" ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading