Yandex Metrica

Sitede Ara

Türkiye ayağa kalktı! Fox TV'ye katılan adam canlı yayında karısının videosunu izletti

Türkiye ayağa kalktı! Fox TV'ye katılan adam canlı yayında karısının videosunu izletti

Sosyal medya platformlarından tanışarak evlendiği eşinin cinsel içerikli görüntülerini internette gören ve o anlara ilişkin videoyu FOX TV'de ekrana gelen Fulya ile Umudun Olsun programında izleten Celal Bilgin, 'Birinciye olmuş, ikinciye gider bidaha kabul ederim. Niye? Sonuçta ortada çocuğum var. Bir defa çıktı, ikinciye bir daha kabul ediyorum bak' sözlerine yer verdi.

Magazin

23.01.2024, 18:04

FOX TV'de ekrana gelen Fulya İle Umudun Olsun programında yaşananlar hem ekran başındakileri hem de stüdyodakileri şaşkına uğrattı. Samsun'da yaşayan Celal Bilgin isimli genç, internet üzerinden tanışarak kısa süre içerisinde evlendiği Güldeniz Bilgin'in hareketlerinden şüphelenmeye başladı.

Fulya Öztürk kimdir?

Dilan Polat- Engin Polat çifti için rekor hapis istemi: Cezanın detayları ortaya çıktı Dilan Polat- Engin Polat çifti için rekor hapis istemi: Cezanın... Haberi Görüntüle

ÇOCUKLARI İÇİN DNA TESTİ YAPILMASINI TALEP ETTİ

Sosyal medya hesapları üzerinden cinsel içerikli videoları izlemeye başlayan Celal Bilgin, bir videoda eşini gördü. Vücudundaki ameliyat izlerinden eşini tanıyan Celal Bilgin, bunun üzerine çocukları için DNA testi yapılmasını istedi. Celal Bilgin'in annesi, kaçarak evlenen çocuklarıyla ilgili yaşananları anlattı. Evlilik öncesi Güldeniz Bilgin ile Celal Bilgin'in birliktelik yaşadığını öğrendiğini anlatan anne, gelinin kendi elleriyle yıkadığını söyledi.

Soruşturma tamamlandı: Dilan Polat için istenen ceza belli oldu Soruşturma tamamlandı: Dilan Polat için istenen ceza belli oldu Haberi Görüntüle

ANNE ZEYNEP BİLGİN: YAPMIŞ BİR CAHİLLİK

Geçmişte yaşananların üzerine sünger çeken anne ise genç çiftin mutlu olması için elinden geleni yaptı. Anne Zeynep Bilgin, "Cahil ya. Banyo yaptırdım.. Bak yavrum dedim, sen bir şeyler bilmiyordun dedim. Kızım dedim naptınız.. Yapmış bir cahillik, yuvalarını dağıtmasınlar. Daha küçük bunlar cahiller" ifadelerini kullandı.

Soruşturma tamamlandı: Dilan Polat için istenen ceza belli oldu Soruşturma tamamlandı: Dilan Polat için istenen ceza belli oldu Haberi Görüntüle

'EŞİMİ GERİ KABUL EDERİM'

Celal Bilgin ise, 'Birinciye olmuş, ikinciye gider bir daha kabul ederim. Niye? Sonuçta ortada çocuğum var. Bir defa çıktı, ikinciye birdaha kabul ediyorum bak' dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading