Tüm Türkiye Masterchef'te onun ilişkisini konuşmuştu! Hasan Biltekin'in nişanlandığı kişi güzelliğiyle görenleri büyüledi

Aslen Nevşehirli olan Masterchef Türkiye ikincisi Hasan Biltekin uzun süredir birlikte olduğu doktor sevgilisi Hülya Acar ile, geçtiğimiz gün nişanlandı. Biltekin'in nişanlısı Hülya Acar güzelliği ile büyüledi.

Magazin 18.05.2022, 16:01 18.05.2022, 17:12
Abone ol
Tüm Türkiye Masterchef'te onun ilişkisini konuşmuştu! Hasan Biltekin'in nişanlandığı kişi güzelliğiyle görenleri büyüledi

2021 yılında MasteChef Türkiye yarışmasında 16 kişilik kadroda ikinci olan Hasan Biltekin, uzun süredir birlikte olduğu doktor sevgilisi ile geçtiğimiz 14 Mayıs günü sade bir tören ile nişanlandı. Biltekin'in nişanlısı güzelliği ile görenleri adeta büyüledi. Sosyal medyada Hasan Biltekin ve Hülya Acar'a güzel dilekler yağdı.

'İYİ Kİ VARSINIZ'

Sosyal medya hesabından bir süredir görüştüğü doktor Hülya Acar ile nişanlanan Hasan paylaşımın altına, "Bi maşallah’ınızı alırız dostlarımm başlangıcımız sonsuz olsun . Mutluluk bizimle ve heyecanımızı paylaşan herkesle olsun dünden beri yanımızda olan herkes o kadar güzel Dileklerde ve dualarda bulundu ki, sevincimize sevinç kattınız hepiniz iyi ki varsınızzzz" notunu düştü. 

Aslen Nevşehir'li olan 27 yaşındaki Hasan, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ÜSET Meslek Yüksek Okulu'ndan mezun olmuştur. Sevilen çiftin düğün tarihi henüz bilinmiyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!