banner2

Tülin Şahin'e hodri meydan: Gerçekleri ortaya çıkartacağım

Portekizli işadamı Pedro de Noronha ile Tülin Şahin arasında sular durulmuyor. Noronha, "Şahsımla ilgili birbirinden değişik dedikodular çıkıyor. Ben, gerçekleri ortaya çıkartacağım" dedi.

Magazin 11.09.2021, 11:50
Abone ol
Tülin Şahin'e hodri meydan: Gerçekleri ortaya çıkartacağım

Portekizli işadamı Pedro de Noronha, mahkemece kendisine verilen kızıyla şahsi ilişki tesisi kararına Tülin Şahin’in uymadığı, çocuğunu kendisine göstermeyerek velayet haklarını kötüye kullandığı gerekçesiyle 6 aya kadar zorlama hapsi ile cezalandırılmasını isteyerek dava açtı.

Manken Tülin Şahin ile kızının babası Pedro De Noronha arasında sular durulmuyor. Noronha, önceki gün Deniz Akkaya ile Bebek'te görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan iş insanına, Deniz Akkaya tercümanlık yaptı.

Noronha, "Şahsımla ilgili birbirinden değişik dedikodular çıkıyor. Ben, gerçekleri ortaya çıkartacağım" dedi.

'AMACIM KIZIMI GÖRMEK'

Noronha, sözlerine şöyle devam etti: "Türkiye'deki adalet sistemine çok güveniyorum. Benim asıl derdim geçmişte yaşananlar değil, sadece kızım Siena'yı görmek istiyorum.Kızımın geleceği için bundan sonrasına bakacağım ve mücadelemi bitirmeyip savaşacağım. Benim sesimi duyurduğunuz için de sizlere çok teşekkür ederim."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!