Tuğba Ünsal'ı ağlatan soru! Evli biriyle aşk yaşamış, sevgilisinin eşiyle birbirine girmişti

Oyuncu Tuba Ünsal, konuk olduğu bir programda kendisine sorulan "Yuva yıkan kadın oldun mu?" sorusu üzerine gözyaşlarını tutamadı. Daha önce boşanma aşamasındaki Caner Karaloğlu ile aşk yaşayan yuncu, "Kimsenin evliliğini yıkmadım" dedi.

Magazin 24.06.2022, 17:05 24.06.2022, 17:18
Abone ol
Tuğba Ünsal'ı ağlatan soru! Evli biriyle aşk yaşamış, sevgilisinin eşiyle birbirine girmişti

Tuba Ünsal, Cansu Canan Özgen'in sunduğu "40" programına konuk oldu. Dikkat çeken açıklamalarda bulunan Ünsal, özel hayatıyla ilgili sorulan bir soru karşısında gözyaşlarına hakim olamadı.

"KİMSENİN KOCASINI ELİNDEN ALMADIM"

"Yuva yıkan kadın oldun mu?" sorusu üzerine Ünsal, "Asla. Çok da korkarım bildiğim kadarıyla... O kadar girmek istemediğim bir alan ki... Ne konuşsam boş kalır benim içim çok rahat! Kimsenin yuvasını yıkmadım, kimsenin kocasını elinden almadım. Böyle olmasaydı mahkemeler ceza verirdi. Davalar geri çekilmezdi. Yalan söylüyor olsaydım çok daha pür pak çıkabilirdim. Bana sorduklarında da yalan söylemedim, tanıyorum, dedim. O yüzden bunlara girmek istemiyorum" ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Oyuncu, tasarımcı Elisabeth Mas'ın boşanma aşamasında olduğu eşi Caner Karaloğlu ile aşk yaşamaya başlamıştı. Mas ve Ünsal, bir mekanda birbirine girmiş, olay mahkemeye taşınmıştı. Olayın ardından ikilinin ilişkisi biterken, Karaloğlu eşiyle barışmıştı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!