banner2

Tuğba Ekinci'den eski sevgilisi İbrahim Çelikkol'a şoke eden sözler! 'Kırodur' deyip ateş püskürdü! 'Dağ başına çıkarıp..'

Tuğba Ekinci, bir dönem aşk yaşadığı İbrahim Çelikkol hakkında şaşırtan açıklamalarda bulundu. Ekinci, Çelikkol hakkında "Asosyal ve kırodur" dedi.

Magazin 01.11.2022, 21:45 01.11.2022, 22:06
Abone ol
Tuğba Ekinci'den eski sevgilisi İbrahim Çelikkol'a şoke eden sözler! 'Kırodur' deyip ateş püskürdü! 'Dağ başına çıkarıp..'

Ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci, sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla adından sıkça söz ettiriyor. Ekinci, 'Bak Burası Çok Önemli' isimli YouTube kanalına konuk oldu. Şarkıcı, bir dönem birliktelik yaşadığı İbrahim Çelikkol hakkında şoke eden açıklamalarda bulundu.

"KARİYERİ İÇİN ANNESİNİ BİLE HARCAR"

Tuğbe Ekinci, son dönemde eski sevgilisi İbrahim Çelikkol'a yaptığı göndermelerle gündeme geliyordu. Ekinci, "Unutamadınız mı da sürekli İbrahim Bey’e göndermeler yapıyorsunuz?" sorusu üzerine şöyle konuştu:

"İbrahim ile üç yıl dolu dolu bir aşk yaşadık, ama aşık olmadık. İbrahim iyi biri ama çok kopyacı. Kariyeri için annesini bile hiç acımadan harcar. Onun kariyerinde benim büyük payım var, ama o da yetenekliydi. Yetenekli olmasaydı ben bir şey yapamazdım.

İbrahim yetenekli ama kopyacıdır, iyi taklit eder. Yoksa piyasada ondan daha yetenekliler var. Bu arada çok asosyaldir. Onunla gidip bir balık yiyemezsin. En fazla seni alıp dağ başına çıkarır ateş yakar. Öyle de bir kırodur."

"BİRCE ONUN ARKASINI TOPLUYOR"

Oyuncunun Birce Akalay ile olan yakın arkadaşlığı hakkında konuşan Ekinci, "Birce Akalay ile dostlukları da şöyle; bence kız onun arkasını topluyor, İbrahim sever öyle arkasından birinin onu toplamasını, gidip o kişinin evinde sabahlamayı. Birce, şirin bir kız. Öyle bir kıza 'mermiler seksin' diyor, sonra da aşk dedikoduları çıkınca kızıyorlar. Ayrıca İbrahim’in karısından boşanmasına çok kızdım, 2 yaşındaki bebeği bıraktı" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!