Tolgahan Sayışman 40 kilo aldı! Son halini görenler inanamadı

'Aynasız' filmiyle beyaz perdede seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Tolgahan Sayışman, iki ayrı karakteri canlandırıyor. Oyuncu, karakterlerden biri için özel teknikle 40 kilo şişmanlatıldı.

Magazin 06.01.2022, 10:42 06.01.2022, 11:00
Abone ol
Tolgahan Sayışman 40 kilo aldı! Son halini görenler inanamadı

Tolgahan Sayışman, sahibi olduğu Han Medya'nın yapımcılığını üstlendiği polisiye-komedi türündeki 'Aynasız' filmiyle sinemaseverlerle buluşacak. Filmde Tolgahan Sayışman, "Efehan" ve "Haluk" isimlerinde iki farklı karakteri canlandırıyor. Efehan'ın oğlunun ismi, Haluk'un ise oyuncunun babasının ismi olması dikkat çekti. Bu durumun senaristlerin planladığı bir sürpriz olduğu öğrenildi.

Haluk karakteri için 55 dakika süren özel bir hazırlık yapıldı. Sayışman, özel teknikle yapılan hazırlığın ardından kilolu ve sakallı hale büründü. Oyuncuyu çekimler sırasında görenler tanımakta güçlük çekti.

Çekimleri Antalya'da yapılan filmde oyuncunun çıplak olması gereken sahnelerde de aynı kilolu hale getirildi. Filmde Sayışman'a Erdal Özyağcılar, Sarp Bozkurt, Algı Eke, Öznur Serçeler, Burak Serdar Şanal, Çağla Boz, Mehmet Bozdoğan, Sera Tokdemir, Aslıhan Karalar gibi isimler eşlik ediyor.

Aynasız, 18 Şubat günü gösterime girecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!