Yandex Metrica

Sitede Ara

Tepkilerin ardından Şeyma Subaşı'dan tekne açıklaması

Tepkilerin ardından Şeyma Subaşı'dan tekne açıklaması

Şeyma Subaşı, şu sıralar sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile birlikte Bodrum'da tatil yapıyor. Orman yangını sırasında tekneden karelerini paylaşan Subaşı eleştiri yağmuruna tutuldu.

Magazin

23.01.2024, 17:45

Ayrıldığı Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile yeniden bir araya gelen Şeyma Subaşı, Ibiza tatili dönüşü Türkiye'ye geldi. Mısırlı milyarder, Bordum'da haftalığı 150 bin euro olan mega bir tekne kiraladı.

Meedo ile tatilin keyfini çıkaran Subaşı, orman yangınları olduğu sırada Bodrum'da tekne üzerinden fotoğraflarını paylaştı. Fenomen, "Ülke yanarken tatil yapıyorsun" denilerek sosyal medya kullanıcılarından büyük tepki topladı.

"BİZİM TEKNEMİZ DEĞİL" DEDİ

Subaşı, yoğun eleştirilerin ardından konuya ilişkin konuştu. Instagram hesabından paylaşım yapan fenomen, "Hakkımda çıkan ülkemiz yanarken teknede eğlendiğim haberleri asılsızdır. Tekne bizim teknemiz değildir! Ülkece bu görüntülere şahit olmak acı verici. Biz de herkes kadar yaşanan bu talihsiz olaylar adına çok üzgünüz. En kısa zamanda yangınların sona ermesi için dua ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading