Tek gözünü kaybettiği iddia edilmişti! Gönül Yazar'dan sevenlerini üzen itiraf 'Geceleri ağlıyorum'

Geçtiğimiz günlerde gözünü kaybettiği haberiyle gündeme gelen Gönül Yazar, özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Sanatçı, yalnızlıktan şikayet etti.

Magazin 09.05.2022, 12:12 09.05.2022, 12:37
Abone ol
Tek gözünü kaybettiği iddia edilmişti! Gönül Yazar'dan sevenlerini üzen itiraf 'Geceleri ağlıyorum'

Türk müziğinin usta isimlerinden Gönül Yazar, geçtiğimiz hafta evinde bir kaza geçirmiş, görme yetisini kaybettiği iddia edilmişti. Usta sanatçı, gözünden oldypy ameliyatın ardından gözlerinin çok iyi gördüğünü açıklamıştı.

"YAPAYALNIZIM, GECELERİ AĞLIYORUM" 

Sanatçı, Sabah'tan Tuba Kalçık'ın sorularını yanıtladı. Özel hayatıyla ilgili itiraflarda bulunan Yazar, yalnızlıktan şikayet ederek "Yapayalnızım. Geceleri yalnızlıktan ağlıyorum. Ama hayat bu. Annem, babam ve ablam öldü. Kızım var ama o da Bodrum'da yaşıyor. Zaten kızım anneci bir çocuk da değil. Arkadaşlarına daha çok düşkün, onlarla mutlu oluyor. Babamın ikinci evliliğinden iki tane erkek kardeşim var. Onlar ve çocukları benimle ilgileniyor. Sık sık görüşüyoruz." diye konuştu.

SAĞLIK DURUMUNU ANLATTI

Sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan Yazar, "Şimdi eskisinden çok daha iyi görüyorum, şükürler olsun. Sağlığım genel olarak çok iyi. Ama bir ev kazası daha geçirdim. Doğum günümün sabahı banyoda düşüp kaburgamı da kırdım. Onu da atlattım şükür. Yalnız yaşamanın zorlukları bunlar." ifadelerini kullandı.

"FİLM GİBİ BİR HAYAT YAŞADIM"

"Film gibi bir hayat yaşadım desem yeridir" diyen sanatçı, "Hep onurlu bir hayat yaşadım, benim için çok önemli bu. Talk şovcular, beni görür görmez parmaklarını kaldırıp ‘Kaç koca aldın, kaç yaşındasın?’ diye soruyordu. Flört etmek yerine evlenmeyi tercih ettim. Bazı kadınlar gibi otel odalarında cebime dolarları doldurup dönmedim." dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!