banner2

Tarkan İzmir konseri yapılacak mı? Tarkan konseri nerede, saat kaçta yapılacak?

Tarkan'ın İzmir'de vereceği konser için hazırlanan dev platform çökmüştü. Peki Tarkan İzmir konseri yapılacak mı? Tarkan konseri nerede, ne zaman yapılacak? İşte merak edilenler...

Magazin 08.09.2022, 20:27 08.09.2022, 20:44
Abone ol
Tarkan İzmir konseri yapılacak mı? Tarkan konseri nerede, saat kaçta yapılacak?

İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 100'üncü yıldönümü için etkinlikler düzenlenecek. Bu etkinlikler kapsamında Megastar Tarkan da konser verercek. Tarkan'ın konser vereceği alana dev platform hazırlandı. Ancak platform, dün gece bilinmeyen bir nedenle çöktü. 

Olay yerine çok sayıda sağlık ve polis ekibi sevk edildi. İtfaiyenin yaptığı çalışmada enkaz altında kimsenin olmadığı belirlendi. Tarkan konserinin yapılıp yapılmayacağı merak konusu oldu. Peki Tarkan İzmir konseri yapılacak mı? Tarkan konseri nerede, saat kaçta yapılacak? İşte detaylar...

TARKAN İZMİR KONSERİ YAPILACAK MI?

Sanatçı, olayın ardından yaptığı açıklamada "İzmir'e giderken sahnemin yıkıldığı haberini aldım. Çok üzüldüm ama can kaybı ve yaralı olmamasına çok sevindim. Emek veren herkesin ve ekip arkadaşlarımın iyi olduğunu bilmek beni çok mutlu etti. Herkese çok geçmiş olsun. Bu arada ben yoldayım. İzmir'e gidiyorum. Bu konserin gerçekleşmesi için elimizden ne gelirse yapacağız" dedi.

TARKAN İZMİR KONSERİ NEREDE, NE ZAMAN?

Tarkan'ın 9 Eylül'de vereceği konser için yeni yer belli oldu. Güzel haberi Twitter hesabından duyuran sanatçı, "Güzel İzmir, yarın akşam Gündoğdu Meydanı'na hepinizi bekliyorum. Nazarımız da çıktığına göre İzmir'in kurtuluşunun 100. yılını büyük bir coşkuyla kutlayabiliriz" ifadelerini kullandı.

Tarkan, yarın İzmir Gündoğdu Meydanı'nda saat 21.00'de sahneye çıkacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!