banner2

Talat Atilla iddiasına göre Gülşen Bodrum'a gitti! O anlar kameraya alındı

Gazeteci yazar Talat Atilla, sosyal medya hesabından Gülşen hakkında çarpıcı bir paylaşım yaptı. Ev hapsi cezasının olduğu gün, nüfusunu İstanbul'dan Bodrum'a aldığı öğrenildi. Talat Atilla, Bodrum Havalimanı'ndaki Gülşen'in görüntüsünü sosyal medyadan yayınladı.

Magazin 09.09.2022, 13:23 09.09.2022, 14:11
Abone ol

Şarkıcı Gülşen, nisan ayındaki konserinde imam hatip mezunları için söylediği sözler hakkında pek çok insandan tepki aldı. Daha sonra Gülşen için soruşturma başlatıldı. Tutuklanarak cezaevine götürülen Gülşen, 4 gün sonra tahliye edildi ve ev hapsi cezasına çarptırıldı. 

GÜLŞEN HAKKINDA ÇARPICI İDDİA

29 Ağustos’ta tahliye olan Gülşen hakkında yeni bir detay ortaya çıktı. Gazeteci Talat Atilla, sosyal medya hesabından Gülşen hakkında bir detay yayınladı. Gülşen'in ev hapsi cezasının olduğu gün, nüfusunu İstanbul'dan Bodrum'a aldığını iddia etti.

EV HAPSİ ALINCA ÖZEL UÇAKLA BODRUM'A GELDİ

Talat Atilla’nın konuyla ilgili yaptığı paylaşım şöyle:

Şarkıcı Gülşen ev hapsi şartı ile tahliye olunca özel uçakla geldiği Bodrum'da ev hapsini geçiriyor. Çünkü… Ev hapsi cezası aldığı gün Gülşen'in nüfusu İstanbul’dan Bodrum'a alındı.

Ardından gazeteci yazar Talat Atilla, şarkıcı Gülşen'in tahliye olduğu gün Bodrum Havalimanı CIP'ten ( paralı vip) giriş anını sosyal medya hesabından yayınladı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!