Yandex Metrica

Sitede Ara

Survivor'da Acun Ilıcalı'yı kızdıran itiraf! Adem gizlice yemek yediklerini söyledi, cezası bakın ne oldu!

Survivor'da Acun Ilıcalı'yı kızdıran itiraf! Adem gizlice yemek yediklerini söyledi, cezası bakın ne oldu!

Survivor All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde ada konseyinde kural dışı yemek tartışması yaşandı. Adem, adaya gelen erzak arabasından dolma alarak takım arkadaşlarıyla yediğini itiraf etti. Ilıcalı ise bu duruma tepki göstererek takımın aldığı cezayı açıkladı.

Magazin

06.04.2024, 21:23

TV8'de yayınlanan Survivor All Star, 22 Nisan Cuma akşamı 85. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yeni oluşturulan takımlar ilk kez dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Daha sonra toplanan ada konseyine kural dışı yemek olayı damgasını vurdu. Acun Ilıcalı, ünlüler takımının yiyecek bularak yediğini açıkladı. Adem ise Ilıcalı'yı kızdıran bir itirafta bulundu.

"YEMEK YAPAMAMIŞTIK, ARAÇTAN DOLMA ALDIM"

Oyun sonrası adada erzak aracı gördüğünü söyleyen Adem, kapıların açık olduğunu ve içinden dolma alıp arkadaşlarına dağıttığını söyledi. Adem, "8-10 adet dolma vardı zaten ve onu aldım. Oyunda gelmiştik çok açtık, yemek yapamamıştık. Yağmur olduğu için de ateş yakamamıştık. Planlı bir şey değildi. Sema hariç herkes yedi" dedi.

"YAPTIĞINI NORMAL GİBİ ANLATIYORSUN"

Adem'in olayı anlatırken rahat tavırlarda bulunmasına tepki gösteren Ilıcalı, "Olayı normalleştirme çabanı hayranlıkla izliyorum. Öyle bir anlattın ki kendimi suçlu hissettim. Sanki sizi izci kampına getirdik ve neler olacağından habersizdiniz. Sanki kurallara aykırı uygunsuz bir şekilde, yemek gördüğünüzde yiyebilirsiniz.

Bunu normal gibi anlatıyorsun. Ama bizim de yaptırım yapmamız gayet normal, sizin yemeniz nasıl normalse. Survivor'da bu kadar göze parmak sokar gibi yemek ihlali yapılıyorsa ve ardından bize de dünyanın en normal şeyi gibi anlatılıyorsa biz de cezasını veririz" diye konuştu.

CEZAYI AÇIKLADI

Yarışmacıların kural dışı yemek nedeniyle aldıkları cezayı açıklayan Acun Ilıcalı, "Herhangi bir ödül oyununda, ödül gezme üzerine değilse, istedikleri zaman gönüllüler takımı kaybettiği yemek ödülünü yiyebilir. Gönüllüler takımı kaybetse de yemek yiyecek. Bunun hakkaniyetli olanı budur" ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading