Survivor ödül oyununu kim kazandı? 8 Mayıs Survivor hangi takım ödülü kazandı?

TV8'in sevilen yarışması Survivor ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Yarışmanın 8 Mayıs dün akşam ekrana gelen bölümünü kaçıranlar ödül oyununu kim kazandı sorusunu merak ediyor. Survivor 8 Mayıs'ta ekrana gelen son bölümde takımlar ödül oyunu için yarıştı. Peki Survivor ödül oyununu kim kazandı?

Magazin 09.05.2022, 09:31 09.05.2022, 09:58
Abone ol
Survivor ödül oyununu kim kazandı? 8 Mayıs Survivor hangi takım ödülü kazandı?

Survivor All Star'da yarıma heyecanı tüm hızıyla sürüyor. Mavi ve kırmızı takım her hafta hem dokunulmazlık hem ödül oyunlarında kıyasıya mücadele ediyor. Yarışmanın dün akşam ekrana gelen yeni bölümünden mavi ve kırmızı takım bu kez ödül oyunu için parkura çıktı. Peki Survivor ödül oyununu kim kazandı 8 Mayıs? İşte 8 Mayıs Pazar Survivor ödül oyununu kazanan takım...

8 MAYIS SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da uzun süredir görülmeyen büyük ödül için iki takım kıran kırana yarıştı. Oyunu kazanan takımın jetlerle İngiltere'ye götürülerek Hull City maçını izleyeceği, seyahat süresince kendilerine verilen telefonla da ödülü kaydedebilecekleri açıklandı. 

Acun Ilıcalı, ödül oyununun bugün ve yarın olmak üzere iki gün yapılacağını söyledi. Oyunu iki kez kazanan takımın ödüle gideceği, beraberlik durumunda takımların final oyununa çıkacağı belirtildi. 8 Mayıs Survivor ödül oyununda kadınlar etabını gönüllüler kazandı. Erkekler etabını da gönüllülerin kazanmasıyla ödül oyununun ilk turunu kazanan Mavi takım oldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!