Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı? 12 Mayıs Survivor Bil Bakalım ve Anlat Bakalım'ı kim kazandı?

Survivor All Star'ın dün akşam ekrana gelen son bölümünde heyecan dolu anlar yaşandı. 12 Mayıs'ta yayınlanan yeni bölümde mavi ve kırmızı takım zorlu parkurda ödül için yarıştı. Peki Survivor'da kim gitti? 12 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? İşte Survivor son bölümle ilgili detaylar...

Magazin 13.05.2022, 09:11 13.05.2022, 09:35
Abone ol
Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı? 12 Mayıs Survivor Bil Bakalım ve Anlat Bakalım'ı kim kazandı?

TV8'de ekrana gelen Survivor All Star'da yarışmacılar kıyasıya mücadele etmeye devam ediyor. Finale adım adım yaklaşırken oyunlar daha da önem kazanıyor. Yarışmanın dün akşam yayınlanan son bölümünde mavi ve kırmızı takım arasında önemli bir ödül oyunu oynandı. İlk kez kadın erkek eşleşmeli yarış yapıldı. Peki Survivor ödül oyununu kim kazandı?

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ödül oyununda 8-9'luk skorla mavi takım öne geçti. Son oyunda ise aralarında zaman zaman gerginlik olan Adem ve Hikmet karşı karşıya geldi. Oyunun kazananı Hikmet oldu ve 8-10 skorla ödülü gönüllüler kazandı.

12 MAYIS BİL BAKALIM VE ANLAT BAKALIM'I KİM KAZANDI?

Ödül oyununun ardından yarışmacılar Survior Anlat Bakalım oyununda yarıştı. Eğlenceli anların yaşandığı yarışmada iki takım da kendilerine yöneltilen sorulara yanıt verdi. Anlat Bakalım'da en çok kelimeyi bilen ünlüler takımı oyunun kazananı oldu. 

İkinci etapta ise bil bakalım oyunu için yarışmacılar karşı karşıya geldi. Yarışmacılar en yakın tahmini yapmaya çalıştı. Bu turun kazananı ise gönüllüler oldu. Salla Bakalım oyunu ise nihai kazananı belirledi. Salla Bakalım'ı gönüllülerin kazanmasıyla ödülün sahibi gönüllüler takımı oldu. Takım, kazandibi tatlısı, yorgan ve nevresim takımı kazandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!