Survivor Nagihan Karadere'nin eski eşi herkesi şaşırttı! Meğer o isim kocasıymış... Karadere eşinden neden boşandı?

Survivor Nagihan Karadere'nin eski eşi bakın kim çıktı? Karadere’nin eşinin adını duyanlar kulaklarına inanamadı.

Magazin 24.06.2022, 01:41
Survivor Nagihan Karadere'nin eski eşi herkesi şaşırttı! Meğer o isim kocasıymış... Karadere eşinden neden boşandı?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasında sık sık gündeme gelen Nagihan Karadere yarışlarda gösterdiği performans dışında özel hayatıyla da gündeme geliyor. Popüler yarışmacının eski eşi en çok merak edilenler arasında…

TV8 ekranlarında yayınlanan ve Dominik Cumhuriyeti'nde çekilen Survivor yarışmasındaki performansıyla dikkat çeken Nagihan Karadere'nin hayatı merak edilip araştırılıyor. Fenomen yarışmacının eski eşinin kimliğini duyanlar ise inanamadı.

NAGİHAN KARADERE NEDEN BOŞANDI

Katıldığı ilk Survivor programından bu yana çok konuşulan isimlerden biri olan Nagihan Karadere, çocuğunun babası olan Uğur Gökçe ile evliydi. Fakat ikili, çeşitli sebeplerden ötürü anlaşamadılar ve 2016 yılında boşandılar. Nagihan Karadere daha sonra katıldığı bir magazin programında, boşanmayı daha Survivor adasındayken kafasına koyduğunu açıklamıştı.

ESKİ EŞİ UĞUR GÖKÇE KİMDİR?

Nagihan Karadere’nin ilk eşi ve çocuğunun babası Uğur Gökçe’dir. Çiftin Ece Arven Gökçe adından bir kızı var. Nagihan Karadere ve Uğur Gökçe 2017 yılında olaylı bir şekilde boşanmıştı.Çiftin boşanmalarına sebep olarak Uğur Gökçe'nin ortaya çıkan çıplak fotoğrafları gösterilmişti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!