banner2

Survivor Nagihan'dan olay sözler: Survivor hayatımı alt üst etti

Survivor'da yarışan Nagihan Karadere, bugün Söylemezsem Olmaz programına konuk oldu. Yayında anlattıkları sosyal medyada gündem oldu. Nagihan, ''Survivor hayatımı alt üst etti'' dedi ve duygusal anlar yaşandı. İşte merak edilenler...

Magazin 01.02.2023, 18:17 01.02.2023, 18:38
Abone ol
Survivor Nagihan'dan olay sözler: Survivor hayatımı alt üst etti

Survivor yarışmasında toplamda 3 kere mücadele eden Nagihan Karadere bugün Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz adlı bir programda söyledikleri sosyal medyada viral oldu. "Survivor benim hayatımı altüst etti" diyen Nagihan, 1 yaşındaki bebeğini kundakta bırakıp yarışmaya gittiğini söyledi ve ağlamaya başladı.

'SURVİVOR'DAN DÖNÜNCE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİM ÇÖKTÜ'

Göğüs ve rahim kanseri ile mücadele eden Karadere, sağlık durumuyla ilgili "Survivor'dan dönünce bağışıklık sistemim çöktü. 15 gün yataktan çıkamadım ve hüngür hüngür ağladım. Her yerimde zona çıktı. Ben üzüntüden ve düşürdüğüm böbrek taşından olduğunu düşünürken kanseri öğrendim. Rahim ve göğüs kanserinin de başındayım. Yurt dışında getirilen geliştirilmiş ilaçlar kullanıyorum.' dedi ve sözlerine sporcu olduğu için vücudunda olan sorunları anlayabildiğini belirterek, 'Sporcu olduğum için vücudumdaki en ufak sorunun ne olduğunu görüp anlayabiliyorum. Kendimdeki sıkıntıları fark edince hemen doktoruma gittim. Survivor'da steril olmayan bir ortamdan geldim. Hastalığımın konuşulduğu gibi Survivor'la hiçbir alakası yok" açıklamasında bulundu.

"SURVİVOR HAYATIMI ALT ÜST ETTİ''

Canlı yayında sözlerine ağlayarak devam eden Survivor Nagihan,''Survivor benim hayatımı alt üst etti. 1 yaşındaki çocuğumu bıraktım, evliliğim bitti. Ben kundaktaki bebeğimi bırakarak Survivor'a gittim. Acun Bey'in o sözleri kasıtlı olarak söylemediğini biliyorum. Zoruma gitti.' dedi ve sözlerine şu şekilde devam etti, 'Bu kadar emek vererek rekor kırdığım bir olayda bunların söylenmesi üzdü. Aramızda sıkıntı yok, o sözlerden sonra hemen konuştuk'' ifadelerinde bulundu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!