banner2

Survivor Nagihan'dan kan donduran istismar itirafı! 'Akrabam arkamdan sarılıp..'

Survivor'daki başarılı performansıyla beğeni toplayan Nagihan Karadere'nin istismar itirafı magazin gündemine bomba gibi düştü. Karadere, küçükken bir akrabasının istismarına uğradığını anlattı.

Magazin 23.09.2022, 00:55 23.09.2022, 01:13
Abone ol
Survivor Nagihan'dan kan donduran istismar itirafı! 'Akrabam arkamdan sarılıp..'

Survivor'ın dikkat çeken yarışmacılarından Nagihan Karadere, yaptırdığı estetiklerle adından söz ettirmişti. Milli sporcu, önceki gün Gökhan Çınar'ın konuğu oldu. Katarsis programına katılan Karadere, çocukluğunda istismar yaşadığı itirafıyla herkesi şoke etti. 

"BANA SARILIP ÖPMEYE BAŞLADI"

Karadere, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Ben henüz 12 yaşındayken bir istismar yaşadım. O dönemler küçük bir kasabada yaşadığımız için akrabalara gidip gelme olayları çok fazla oluyordu. Uzak bir akraba diyebilirim hatta bu olay için. Her gittiğimiz yerde insanlara hizmet etmeyi de çok severdim. 

Mutfağa gider evdekilere çay servisi yapardım. Bir gün yine böyle bir durumda salonda herkes otururken ben mutfağa bardakları bırakmaya gitmiştim. Arkamdan birisi geldi ve sarıldı. Ben herhalde yengemdir diye düşündüm. Arkama dönüp baktığımda uzak akrabalardan birini gördüm. Bana sarılıp öpmeye başladı. Ne yapacağımı bilemedim.

"VÜCUDUM TAŞ KESTİ"

Vücudum taş kesti ve elim ayağım titremeye başladı. O an sesim çıkmasın ki kimse ayaklanmasın diye düşündüm. Bunun sonrası da oldu. Bu anlattığım ilk olanıydı. Ne yapmam gerektiğini hiç bilemedim.

Günlerce uykularım kaçtı. Bu olayı anneme söylemek istedim ama söyleyemedim. Ortaya bir şey atıp da çocuk olduğum için yalan konuştuğumu düşünürler diye bir şey yapamadım.

"ANNEM O GÜNDEN SONRA HİÇ YALNIZ BIRAKMADI"

Bir gün dayanamadım ve başladım ağlamaya. Annem yanıma geldi, 'Neden giyinmedin?' dedi. Ben, 'Gitmek istemiyorum' dedim. Kaybedecek hiçbir şeyim yoktu gerekirse beni dövsün, bana ceza versin diye düşündüm. Bunları göze aldım ve olayı anlattım. 'Siz içeride otururken mutfağa gittiğimde bunları yaşadım ve korktum size söyleyemedim' dedim.

'Gitmeyelim lütfen' dedim. O gün oraya gitmedik ve annem bana sarıldı. O da bu durum karşısında kötü hissetti. İnanacağını hiç düşünmemiştim ve bana inandı. O günden sonra beni hiç yalnız bırakmadı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!