Survivor eleme adayı kim? 29 Nisan Survivor dokunulmazlığı kim kazandı? 'Tapusunu üstüme yapın'

TV8'de ilgiyle izlenen Surviror 2022 All Star'da haftanın ilk dokunulmazlığı oynandı ve eleme adayı belli oldu. Yarışmayı takip edenler Survivor 29 Nisan dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor eleme adayı kim, yokluk adasına kim gitti? sorularının cevabını araştırıyor. İşte 29 Nisan Survivor yaşananlar...

Magazin 30.04.2022, 09:10 30.04.2022, 11:05
Abone ol
Survivor eleme adayı kim? 29 Nisan Survivor dokunulmazlığı kim kazandı? 'Tapusunu üstüme yapın'

Survivor All Star'ın dün akşam yayınlanan yeni bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için ünlüler ve gönüllüler takımları parkurda kıyası yarıştı. Zorlu parkurda yaşanan mücadelenin ardından eleme adayı belirlendi. Peki 29 Nisan Survivor dokunulmazlığı hangi takım kazandı? eleme adayı kim oldu? İşte merak edilenler...

SURVİVOR DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlığın oyununda ilk etapta kadın yarışmacılar parkura çıktı. Kadınlar mücadelesinde kazanan Mavi takım oldu. Erkekler mücadelesinin kazananı ise Kırmızı takım oldu. En iyilerin yarıştığı etapta ise oyunu Kırmızı takım kazandı.

SURVİVOR ELEME ADAYI KİM?

Mavi takımda dokunulmaz olan iki isim Nagihan ve Hikmet oldu. Kırmızı takımda ise haftanın dokunulmazları Anıl ve Sema oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım ada konseyine giderek eleme adayını belirledi. Konseyde yapılan oylamanın sonucunda Evrim haftanın ilk eleme adayı oldu.

Bir kez daha yokluk adasına giden Evrim, "Yokluk adasının tapusunu üzerime yapmanızı istiyorum. Yine gidiyorum ama geri geleceğim ve bu takım en az iki dokunulmazlık kazanacak" dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!