Survivor dokunulmazlığı kim kazandı? 13 Mayıs Survivor eleme adayı kim?

Survivor All Star dün akşam yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Ünlüler ve gönüllüler dokunulmazlık oyunu için bir kez daha karşı karşıya geldi. Büyük mücadelenin ardından kazanan takım belli oldu. Kaybeden takım ise konseye giderek eleme adayını belirledi. Peki Survivor dokunulmazlığı kim kazandı? 13 Mayıs Survivor eleme adayı kim? İşte Survivor son bölüm detaylar...

Magazin 14.05.2022, 09:05 14.05.2022, 09:29
Abone ol
Survivor dokunulmazlığı kim kazandı? 13 Mayıs Survivor eleme adayı kim?

Survivor All Star'ın dün akşam yayınlanan yeni bölümünde bir dokunulmazlık heyecanı daha yaşandı. Sevilen yarışmada ünlüler ve gönüllüler dokunulmazlık için kıyasıya mücadele etti. Kıran kırana geçen yarışın sonunda kazanan takım belli oldu. Merve ve Parviz'in sakatlık nedeniyle diskalifiye olmasının ardından geçtiğimiz hafta eleme yapılmamıştı. Dün yapılan dokunulmazlık oyunundan sonra gözler haftanın dördüncü eleme adayına çevrildi. 

SURVİVOR DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Yarışmanın kadınlar etabını ünlüler kazandı. Daha sonra erkekler parkura çıktı. Erkekler mücadelesini de ünlüler kazandı. Böylece ünlüler hem dokunulmazlığın hem ödülün sahibi oldu. 

13 MAYIS SURVİVOR ELEME ADAYI

Ünlüler, güzel bir duşun ardından yemek ödülünün keyfini çıkardı. Ardından ada konseyi toplandı. Acun Ilıcalı, "Bu haftaki 3. dokunulmazlıktan sonra Türkiye-Yunanistan yarışmacılarla ödül oyunu oynayacaksınız ve beraber ödüle gideceksiniz." diyerek yeni gelişmeyi duyurdu.

Survivor'da geçtiğimiz hafta dokunulmazlığı üst üste gönüllüler kaybetmiş, eleme adayı olarak Evrim, Nisa ve Berkan belirlenmişti. Dokunulmazlığı bir kez daha gönüllüler kaybettiği için konseye gitti. Yapılan oylama sonucunda eleme adayı Seda oldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!