banner2

Survivor'da Mert Öcal gitti, adadaki aşkı Sude yıkıldı! Gözyaşlarına hakim olamadı 'Merak etme yakında kavuşacaksınız'

Survivor'da birleşme partisine kısa süre kala hızlı eleme sistemi uygulanıyor. Son olarak adaya Mert Öcal veda etti. Mert ile aşk yaşayan Sude Burcu ise gözyaşlarını tutamadı.

Magazin 22.03.2022, 11:49 22.03.2022, 12:36
Abone ol
Survivor'da Mert Öcal gitti, adadaki aşkı Sude yıkıldı! Gözyaşlarına hakim olamadı 'Merak etme yakında kavuşacaksınız'

Survivor 2022 All Star'da yarışma heyecanı son hız devam ediyor. Birleşme partisi öncesi hızlı eleme sisteminin uygulandığı yarışmada pazar akşamı şampiyonluk hayallerine veda eden isim Mert Öcal olmuştu. Mert'in elenmesinin ardından adada aşk yaşadığı Sude Burcu gözyaşlarına boğuldu.

"MERT'İN GİDİŞİ PATLAMA NOKTAM OLDU"

Duygularını anlatan Sude, "Ruhum çekilmiş gibi hissettim onun adını duyduğum zaman. Ama içimde bir birikmişlik hissediyorum onun çok büyük bir etkisi var. Bir haftadır duygusal çöküş yaşıyorum, ailemle alakalı... Üstüne Berna gitti, onun üstüne Mert gitti. Burası git gide zor bir yer olmaya başladı. Tabii ki ikimiz aynı anda çıkamayacaktık buradan. Ya o önce çıkacaktı ya da ben! O gitti, bu kadar etkileneceğimi de beklemiyordum. Her şeyi bilerek geldik buraya, herkes de artık biliyor. Mert'in gidişi benim patlama noktam oldu." diye konuştu.

"SUDE'Yİ DE YOLLAYALIM"

Sude'nin ağladığı görüntüler sosyal medyada çok konuşuldu. Kullanıcılar "Bir de Sude'nin ağlamasını mı izleyeceğiz", "Merak etme yakında kavuşacaksınız", "Sude'yi de yollayalım kavuşsunlar", "Ne drama ne drama" gibi yorumlar geldi.

"GERÇEKTEN ZAVALLISINIZ"

Sude Burcu'nun ağlamasına sosyal medyada gelen kötü yorumlara kardeşi Simge Burcu isyan etti. Twitter hesabından paylaşımda bulunan Simge Burcu, "Gerçekten zavallısınız... Bir insanın ağlamasından mutlu olabilecek kadar kötü kalplisiniz diyecek bir şey bulamıyorum... Konu ne olursa olsun Sude'yi böyle görmek üzücü... Çok güçlüsün unutma bebeğim! Sen hep gül." dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!