Survivor'da kurtlar sofrası! En zayıf halka Sude mi gidecek?

Survivor All Star'ın 23 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan bölümünde dokunulmazlık oyunu ve ada konseyi yaşandı. Survivor'da dokunulmazlık oyununu kaybeden takım ise ada konseyinde oylamaya gitti. Oylamada adı en fazla yazılarak eleme adayı oldu. Böylece haftanın eleme adayları belli oldu ve oylamaya çıktılar. İşte detaylar...

Magazin 24.05.2022, 00:56 24.05.2022, 02:15
Abone ol
Survivor'da kurtlar sofrası! En zayıf halka Sude mi gidecek?

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor 2022 All Star'ın son bölümde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Survivor'da mavi ve kırmızı takımlar, zorlu platformda dokunulmazlığı kazanabilmek için yarıştı. Dokunulmazlığı kaybeden takımda ise eleme potasına giren yarışmacı belirlendi.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU GÖNÜLLÜLER KAZANDI

Survivor’da zorlu bir dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşandı. Dokunulmazlığını gönüllüler takımı kazanmayı başardı.

ELEME ADAYLARI ÇOK GÜÇLÜ

Survivor'da bu hafta ilk iki eleme adayı Berkan ve Ayşe olmuştu. Üçüncü dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımı ada konseyinde oylamaya gitti.

Oylamada adı en fazla yazılan isim olan Hikmet 3. eleme adayı oldu.

Survivor'da son dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımında ise eleme adayı olarak Sude'nin ismi belirlendi.

OYLAMA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Böylece bu hafta elemeye kalan yarışmacılar, Berkan, Ayşe, Hikmet ve Sude oldu.

Dört yarışmacı için sms oylaması yapıldı. Oylama sonucuna göre elenen isim ise 24 Mayıs Salı akşamı açıklanacak. Sosyal medyada 'Seda ve civcivleri'nin son halkası Sude'nin taraftarlarının en sayıda olduğu tahmin ediliyor ve bu hafta seyircilerden en az oy alarak Sude'nin eleneceği yorumları yapılıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!