banner2

Survivor'da kim elendi? Survivor 9 Mart'ta kim elendi, kim gitti? İşte Survivor All Star 2022'de elenen isim

Survivor All Star'da dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Survivor'da elemeye kalan isimler Birsen, Yasin, Mert ve Barış oldu. Genel SMS oylaması sonucunda en az oyu alan isim Survivor'dan elendi. Peki Survivor 9 Mart kim elendi? İşte Survivor All Star hayallerine veda eden yarışmacı...

Magazin 10.03.2022, 10:36 10.03.2022, 10:51
Abone ol
Survivor'da kim elendi? Survivor 9 Mart'ta kim elendi, kim gitti? İşte Survivor All Star 2022'de elenen isim

Survivor All Star, dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. 9 Mart akşamı yayınlanan son bölümde adada eleme heyecanı yaşandı. Birleşme partisi öncesi son genel sms oylaması yapıldı. Birsen, Yasin, Mert ve Barış arasında gerçekleşen oylamada en az oyu alan yarışmacının Survivor macerası sona erdi.

SURVİVOR 9 MART KİM ELENDİ?

Haftanın ilk eleme adayı Gönüllüler'den Yasin Obuz olmuştu. İkinci eleme adayı ise Ünlüler takımından Birsen oldu. Son bölümde eleme adayı olarak ada konseyinde en çok Mert'in ismi yazıldı. Performans birincisi Batuhan ise eleme adayı olarak Barış'ın adını verdi. Böylece bu haftanın eleme adayları Yasin, Birsen, Barış ve Mert oldu.

Birleşme partisi öncesinde yapılan toplu sms oylamasına göre 4 eleme adayı arasından en az oyu alan yarışmacı açıklandı. Sonuca göre bu hafta elenen isim Birsen oldu.

"ERKEN AYRILDIĞINI DÜŞÜNÜYORUM"

Acun Ilıcalı açıklamasında "Bu zamana kadar hiç söylemedim. Haberin yok ama çok takdir ettiğim bir yarışmacısın. Bir gün bile beni ya da ekipten birini üzmedin, bir sıkıntı çıkarmadın. Sen gerçek bir örneksin. Erken ayrıldığını düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!