banner2

Survivor başlamadan kavgalar başladı! Hakan Hatipoğlu'nun All Star listesi olay çıkardı, yarışmacılar birbirine girdi

TV8'de yayınlanan 'Survivor Panorama' yorumcusu Hakan Hatipoğlu, Survivor All Star 2022 yarışmacılarının performanslarıyla ilgili tahminde bulundu. Yasin Obuz, Mert Öcal ve Furkan Kızılay, Hatipoğlu'na tepki gösterdi.

Magazin 03.01.2022, 11:46 03.01.2022, 12:15
Abone ol
Survivor başlamadan kavgalar başladı! Hakan Hatipoğlu'nun All Star listesi olay çıkardı, yarışmacılar birbirine girdi

Survivor yarışması, bu yıl All Star formatıyla ekrana gelecek. 15 Ocak Cumartesi günü yayınlanmaya başlayacak programla ilgili polemikler şimdiden başladı. All Star'da yarışacak isimlerin performanslarıyla ilgili tahminlerini Twitter hesabından paylaşan Hakan Hatipoğlu, listesinde bazı isimlere yer vermedi.

Hatipoğlu'nun listede Yasin Obuz'a yer vermemesi ve Mert Öcal ile Furkan Kızılay'ı son sıralara yazması dikkat çekti. Yarışmacılar ise bu duruma büyük tepki gösterdi.

"ADAM ETMESİNİ BİLİRİZ"

Hatan Hatipoğlu'na sert tepki gösteren Yasin Obuz, "Bizi adamdan saymayanı, adam etmesini iyi biliriz. Boş yapmaya devam et. O algılarınızı yerle bir edeceğim eyvallah" dedi.

"KİMİN NASIL PERFORMANS YAPACAĞI BELLİ OLMAZ"

Survivor 2020'de mücadele eden ve All Star kadrosunda yer alan Mert Öcal ise Twitter'da yaptığı paylaşımda "Kimin ne performans yapacağı hiç belli olmaz. Daha Dominik'e gitmeden yapılan performans değerlendirmeleri çok amatörce. Hangi yarışmacının 100 metreyi kaç saniyede koştuğunu veya ne kadar atış çalıştığını kim biliyor?" ifadelerini kullandı.

"AMACI İLGİ ODAĞI OLMAK"

Furkan Kızılay ise tepkisini "Hırsını alamamış paşam! Demek ki bu sene sadece sahada değil, dışarıda da savaşacağız. Öncelikle şunu söyleyeyim, fragmanda 'heyecanlıyım, kazanmayı özledim' dedim. Çünkü benim savaşım kendimle! Ben kimseyi hor görerek, küçümseyerek gitmiyorum. Bütün arkadaşlarım birbirinden yetenekli kişiler. Böyle bir sıralama yapmak sadece ilgi odağı olmak amaçlıdır. Sahada en güzel cevabı vereceğim şüpheniz olmasın" sözleriyle dile getirdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!