Survivor All Star'da çember daraldı! Evrim Keklik şov 9. kez potada... Sosyal medya yıkıldı

Survivor All Star 2022'nin en çok elenme adayı gösterilen yarışmacısı Evrim Keklik 9. kez potaya girdi. Konuşmaları ve yakınlık kurduğu yarışmacılarla oy oranını oldukça artıran Evrim Keklik yarışma parkurlarında ise son dönemde hiç oyun kazanamadı.

Magazin 16.04.2022, 01:26 16.04.2022, 02:30
Abone ol
Survivor All Star'da çember daraldı! Evrim Keklik şov 9. kez potada... Sosyal medya yıkıldı

Evrim Keklik hayranları için bu hafta da stresli geçecek. Survivor All Star 2022 kadrosunda gönüllüler takımında yarışan Evrim Keklik 9. kez elenme adayı olarak yazıldı. "Potaların Kraliçesi" namıyla Survivor fanlarının gönüllerini fetheden Evrim Keklik elenecek mi?

ACUN EN ÇOK DUYGUSALI SEVİYOR: REYTİNG

Televizyonun dahi çocuğu Acun Ilıcalı'nın ABD'den ithal ettiği popüler yarışma programı Survivor'da kaos öncesi son fırtınalar yaşanıyor. Yarışma programında daha çok kan, ihtiras, çekişme, dedikodu ve kavga isteyen Ilıcalı, reyting için yapım ekibiyle beraber her türlü kurguyu deniyor.

9. KEZ POTAYA GİREN EVRİM KEKLİK HALK DİLİNİ KULANARAK SEYİRCİYİ ARKASINA ALMAYI BAŞARDI

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazandı ve gönüllüler takımından Evrim Keklik, 6 kere ismi yazılarak haftanın ilk eleme adayı olarak 'Yokluk Adası'na gönderildi. Daha önce 8 kere potadan elenmeyen Evrim Keklik ada konseyindeki tiyatral konuşmalarıyla oy potansiyelini oldukça artırdığı tahmin ediliyor.

Program sonrası sosyal medyada Evrim Keklik, Nisa Nölükbaşı ve Ayşe Yüksel'in sevenleri binlerce yorum yağdırdı. Evrim'i o potadan çıkaracaklarını belirttiler.

"SEDA VE CİVCİVLERİ" NE ZAMAN POTAYLA YÜZLEŞECEK?

Gönüllülerde "Seda ve civcivleri" olarak anılan Seda Ocak, Sude Burcu ve Yağmur Banda ise izleyiciler tarafından eleştiri yağmuruna tutuluyor. Grubun en zayıf halkası olan Yağmur, elenme korkusu yaşıyor. Adadaki tavırlarıyla izleyicilerden yoğun tepki gören genç yarışmacı Banda, birleşme sonra potaya girmemek için parkurda bütün gücünü ortaya koyarak performansını bir nebze yukarıya çıkarmıştı.

BU HAFTANIN DOKUNULMAZ OLAN PERFORMANS BİRİNCİLERİ

Bu hafta dokunulmaz olan yarışmacılar şöyle;

Gönüllülerde Anıl Berk Baki 37, Seda Ocak 26 puanla performans birincileri oldu.

Ünlülerde Nagihan Karadere 53, Çağan Atakan Arslan 39 puanla performans birincileri oldu.

NAGİHAN SURVİVOR'DA FİNAL KOLTUĞUNA OTURMAK İSTİYOR

Parkurları alt üst eden Nagihan Karadere bugünkü final oyununda 6'da 6 yaparak Survivor rekoru kırdı. Ünlüler yarışmacı kaybetmek istemediğini gösterdi.

ADEM KILIÇCI SAKATLANDI

Öte yandan Adem Kılıçcı zorlu oyunda dizinden sakatlandı. Ünlüleri sarsan bu sakatlık sonrası takımlarda değişimin olacağı gündeme geldi.

TAKIMLAR DEĞİŞECEK Mİ?

Acun Ilıcalı konseyde yaptığı açıklamada, "Şimdi burada kafalardaki soru şu: İki takım arasında kadrosal değişim olmalı mı? Şu anda Adem'in sakatlığıyla bu biraz daha gündeme gelmiş oldu. Ve ben şimdi Instagram hikaye bölümündeki ankete seyircilerimizin katılmasını istiyorum. Benim Instagram'ın hikaye bölümünde bir soru var. Soru da şu; 'Takımların kadroları değişsin mi?' 'Evet' yada 'Hayır' şeklinde bir soru. Bakalım seyircilerimiz ne düşünüyor? Ondan sonra ben de size bu konuyla ilgili bir bilgi vereceğim" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!