banner2

Survivor 25 Mart dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor All Star eleme adayı kim oldu?

Survivor All Star'ın dün akşam yayınlanan yeni bölümünde dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Dokunulmazlığı kaybeden takım ada konseyinde eleme adayı çıkardı. Peki Survivor 25 Mart dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayı kim oldu? İşte ayrıntılar...

Magazin 26.03.2022, 08:56 26.03.2022, 09:35
Abone ol
Survivor 25 Mart dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor All Star eleme adayı kim oldu?

Survivor 2022 All Star'ın dün akşam ekrana gelen bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler takımları dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Yaşanan kıyasıya mücadelede kaybeden takım ada konseyinde aday çıkarttı. Acun Ilıcalı konseyde eleme dışında bir yarışmacının adaya veda edeceğini açıkladı. Peki Survivor All Star 25 Mart dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayı kim oldu? İşte merak edilenler...

SURVİVOR 25 MART DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Kadınlar mücadelesinin kazananı 8-1'lik farkla Ünlüler oldu. Erkekler mücadelesini ise 8-2 skorla yine Ünlüler takımı kazandı. Böylece dokunulmazlığı kazanan takım Ünlüler oldu.

SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor All Star'da dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımının ilk eleme adayı belli oldu. En çok ismi yazılan Evrim Keklik eleme adayı olarak belirlendi.

Acun Ilıcalı, Survivor'da sağlık sorunları nedeniyle Elif Gören'in ayrılacağını açıkladı. Elif'in yarışmadan ayrılmasının ardından birleşme partisine kadar eleme olmayacağını söyleyen Acun Ilıcalı, "Elif ayrıldığı için birleşmeye kadar başka bir yarışmacı yollamayacağız. Şu anda bütün yarışmacılarımız birleşmeye girme durumunda. Bundan sonraki adaylar toplu oylamadan değil haftalık oylama ile veda edecek." dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!