Yandex Metrica

Survivor 23 Mart'ta dokunulmazlığı kim kazandı, kim elendi ? Survivor All Star'a kim veda etti? İşte elenen isim

Survivor 23 Mart'ta dokunulmazlığı kim kazandı, kim elendi ? Survivor All Star'a kim veda etti? İşte elenen isim

Survivor All Star'ın dün akşam ekrana gelen yeni bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Yapılan oylama sonucunda bir yarışmacı daha adadaki hayallerine veda etti. Peki Survivor 23 Mart kim elendi, kim gitti? Survivor elenen isim kim? İşte detaylar...

Magazin

05.03.2024, 05:58

Bu yıl All Star formatıyla yapılan Survivor ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Yarışmanın dün akşam ekrana gelen yeni bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Birleşme partisine kadar yapılan hızlı eleme uygulamasıyla bir ismin daha adadaki macerası bitti. 

SURVİVOR DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dün akşam Ünlüler ve Gönüllüler takımları üçüncü dokunulmazlık oyununda kıyasıya mücadele etti. Kadınlar mücadelesinde üstünlüğü Gönüllüler kazandı. Oyunun ikinci turunda erkekler karşılaşmasını Hikmet'in aldığı sayı ile Gönüllüler kazandı. Böylece haftanın son dokunulmazlık oyununu da Gönüllüler kazanmış oldu.

SURVİVOR 23 MART KİM ELENDİ, KİM GİTTİ?

Konseyde yapılan oylama sonucu Bora ve Adem üçüncü ve dördüncü eleme adayı oldu. Performans birincisi olan Avatar Atakan aday olarak Gizem Memiç'in ismini söyledi.

Adem, Barış, Bora, Evrim ve Gizem arasından en az oyu alan Bora, Survivor'dan elenen isim oldu. Adadaki hayallerine veda eden Bora, "Burada kendimden ödün verip yapmayacağım bir hareketi yaptıysam dünyanın sonudur. Ama buradan gitmek benim için dünyanın sonu değil. Bir oğlum var bir hayatım var" diye konuştu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading