banner2

Survivor 2023'te ilk elenen yarışmacı belli oldu! Yarışmacılar o ismin elenmesine şok oldu!

Pazar günü başlayan Survivor'ın ekrana gelen son bölümünde bir isim yarışmadan ayrıldı. Ancak ayrılan o isim herkesi oldukça şaşırttı. 

Magazin 18.01.2023, 01:56
Abone ol
Survivor 2023'te ilk elenen yarışmacı belli oldu! Yarışmacılar o ismin elenmesine şok oldu!

Bu akşam eleme gecesinin ekrana geldiği Survivor'da yarışmacılar ilk ödül oyunu için kıyasıya yarıştı. ilk oyunu kadınlardan Gönüllüler takımı kazandı. Son oyunda Asena kural ihlali yaptığı için oyun tekrar etti. Fakat Gönüllüler ilk oyunu 8-4 kazandı. Daha sonra erkeklerin yarışına geçildi.

BERDAN MARDİNİ ERKEN SEVİNDİ 

Geceye danga vuran olaylardan biri Berdan Mardini'nin erken sevinmesiydi. Berdan Mardini, oyunu kazandığını zannetti fakat saniyeler farkla yarışı Chaby aldı.

Ödülü 8-1'lik skorla Gönüllüler kazandı. Ünlüler takımından Yusuf Güney, gece baraka önündeki ateş için ayağı ile odun parçalarken sopa parçası kafasına çarptı. Hemen müdahale edilen Güney, hastaneye götürüldü. Yusuf Güney'e 4 dikiş atıldı.

ELENEN İSİM YARIŞMACILARI ŞAŞIRTTI! 

Eleme gecesinin yaşandığı Survivor'da 4 aday da Ünlüler takımından çıktı. Berdan Mardini, Kürşat, Ümit Erdim ve Seçkin Piriler'in eleme adayı olduğu Survivor'da elenen isim yarışmacıları şaşırttı. 

Survivor'da sezonun ilk haftasında yarışmaya veda eden isim Ümit Erdim oldu. Yarışmacılar Ümit Erdim'in elenmesinin ardından büyük şok yaşarken
 Ümit Erdim yaptığı açıklamada şu şekilde konuştu; “Gidiyorum. Survivor 2023'ün şampiyonu kırmızı takımdan çıkacak, teşekkür ederim.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!