banner2

Survivor 2022 şampiyonu belli oldu, sosyal medya yıkıldı! Acun Ilıcalı Survivor All Star 2022 birincisini açıkladı

Survivor'un dün gerçekleşen yarı finalinde finalistler belli oldu. Acun Ilıcalı, Adem ve Nisa'nın finale kaldığını açıkladı. Bu akşam Adem Kılıçcı ve Nisa Bölükbaşı arasında gerçekleşen SMS oylamasının sonucu açıklandı. Survivor All Star 2022'nin kazananı Nisa oldu.

Magazin 30.06.2022, 23:41 01.07.2022, 00:35
Abone ol
Survivor 2022 şampiyonu belli oldu, sosyal medya yıkıldı! Acun Ilıcalı Survivor All Star 2022 birincisini açıkladı

Dominik'te Ocak ayında başlayan Survivor macerası bu akşam düzenlenen final gecesiyle son buldu. Adem ve Nisa arasında gerçekleşen SMS oylamasının sonucu açıklandı. Acun Ilıcalı, canlı yayında Survivor birincisini ilan etti.

Yaklaşık 6 aydır devam eden Survivor'da sona gelindi. Son dörde Adem, Ayşe, Batuhan ve Nisa kalmıştı. Dün akşam yarı finalde yapılan SMS oylamasında ilk olarak Ayşe elendi. Daha sonra Acun Ilıcalı finalistleri açıkladı. Finale kalan iki isim Nisa Bölükbaşı ve Adem Kılıçcı oldu. 

Survivor All Star'ın finali bu akşam Tersane İstanbul'da gerçekleştirildi. Gecede şampiyonu belirleyen SMS oylaması yapıldı. Adem ve Nisa arasında yapılan halk oylamasının sonuçlarını gece yarısında Acun Ilıcalı açıkladı. Survivor'ın bu yılki şampiyonu SMS oylaması sonucunda belli oldu.

Survivor All Star 2022'nin şampiyonu ve büyük ödülü kazanan isim oylama sonucuna göre Nisa Bölükbaşı oldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!