Sosyal medyada lince uğrayan Alişan ateş püskürdü: İşinize gelmeyince...

Son dönemlerde sık sık ayrılık haberiyle gündeme gelen Alişan'ın 'Buse dizilerde öpüşseydi karım olmazdı' sözleri olay yarattı. Şarkıcı, tepkilerin ardından sosyal medyada açıklama yayınladı.

Magazin 11.01.2022, 14:43 11.01.2022, 15:21
Abone ol
Sosyal medyada lince uğrayan Alişan ateş püskürdü: İşinize gelmeyince...

Alişan ve Buse Varol, 2018 yılında nikah masasına oturmuş, Şubat 2019'da ise oğulları Burak dünyaya gelmişti. Çiftin ikinci bebekleri ise Şubat 2021'de doğmuştu. Son dönemde sık sık ayrılacakları yönünde haberler çıkan ikiliden Alişan, Söylemezsem Olmaz programında yaptığı açıklamalarla olay yaratmıştı.

Şarkıcı, "Buse dizide öpüşse ne dersin" sorusuna "Herkesin kriteri var. Buse dizilerde biriyle öpüşseydi benim karım olamazdı" şeklinde yanıt vermişti.

"HERKES GİBİ DÜŞÜNMEK ZORUNDA DEĞİLİZ"

Ünlü şarkıcının bu ifadeleri sosyal medyada büyük tepki çekti. 45 yaşındaki türkücü, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada "Benim hayat felsefem, benim kriterlerim, benim hayat görüşüm, benim hayatım. İşinize gelince demokrasi var, işinize gelmeyince yobaz, geri kafalı, kıro! Herkes benim gibi düşünmek zorunda değil, ben de herkes gibi düşünmek, yaşamak zorunda değilim" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!