banner2

Somer Sivrioğlu o görüntüler sonrası hedef olmuştu! Olayın perde arkasını anlatıp böyle sitem etti

Masterchef Türkiye yarışmasının jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu, bir alışveriş merkezine koruma ordusuyla girerken görüntülenmişti. Ünlü şef, günlerdir kendisine yapılan eleştirilere yanıt verdi. Sivrioğlu'nun sitem dolu paylaşımı dikkat çekti.

Magazin 19.10.2022, 19:03 19.10.2022, 19:25
Abone ol
Somer Sivrioğlu o görüntüler sonrası hedef olmuştu! Olayın perde arkasını anlatıp böyle sitem etti

Masterchef'te uzun süredir jüri koltuğunda oturan Şef Somer Sivrioğlu, sosyal medyada yayınlanan bir videosu ile gündeme geldi. Videoda Somer Şef'in bir AVM'ye koruma ordusuyla gelmesi dikkat çekti. Ünlü şefin korumalarla gezmesi tepkilere neden oldu.

Görüntü sosyal medyada hızla yayılırken, Somer Sivrioğlu'nun bu kadar korunması herkesi şaşırttı. "Kaçırıp yemek tarifi mi alacaklar?", "Neden bu kadar korunuyor?", "Kuru fasulyeyi iyi yapıyor diye korunuyor" şeklinde yorumlar yapıldı.

"ENTERESAN OLAN TANIDIĞI HALDE SES ÇIKARMAYANLAR"

Eleştirilerin ardından Somer Şef, Instagram hesabından yaptığı sitem dolu bir paylaşımla sessizliğini bozdu. Sivrioğlu, "Tanımayanların eleştirisi, vicdansızca olsa bile normaldir. Enteresan olan, tanıdığı, bildiği halde, sesini çıkarmayanlar. Hepinizin canı sağ olsun." dedi.

"NE ŞİŞMANLIĞIM KALDI NE GÖRGÜSÜZLÜĞÜM"

Hakarete varan yorumlar sonrası olayın perde arkasını anlatan Somer Sivrioğlu, şu ifadeleri kullandı:

Cumartesi İzmirli dostlarla buluşma gerçekleştirdik. Sürem bitince sonraki sunuma yer açmak için çabucak uzaklaştım. Uçağa yetişmem gerekiyordu tamamen AVM güvenliğini inisiyatifiyle sahneden otoparka kadar biraz da gereğinden kalabalık bir ekiple hızlıca hareket ettik. O sırada restoranların önünden çekilen bir görüntüyle sanki bu ülkede yapılması gereken gerçek haberler yokmuşçasına ne şişmanlığım kaldı ne görgüsüzlüğüm.

Bunu yapanlardan bazıları sevip saydığımız haberciler olunca çok üzüldüm. Benim altı değil bir güvenliğim bile yok. Neden olsun ki? Maça, yemeğe, sokağa, yürüyüşe hep yalnız veya yanımdakilerle çıkıyorum. Hayatın tam da içinde yaşıyorum. Vicdan ve adalet hepimize ama en çok da medya öncülerine lazım.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!